Zpět na » Serie A » Lovren do AS Řím nepůjde, Paulo Fonseca musí najít náhradu

Serie A - Lovren do AS Řím nepůjde, Paulo Fonseca musí najít náhradu

Lovren do AS Řím nepůjde, Paulo Fonseca musí najít náhradu © futaa.com, fotbalportal.cz - Dejan Lovren

2

Líbilo se

18.08. - Ještě ve čtvrtek se v italských médiích hojně skloňovalo jméno chorvatského stopera Dejana Lovrena ve spojitosti s AS Řím. Vítěz posledního ročníku Ligy mistrů nedostával v průběhu uplynulé sezóny pod Jürgenem Kloppem tolik herního prostoru, kolik by si představoval, a o transfer stál. Po neshodách obou klubů však v pátek přestup definitivně padl a nově jmenovaný kouč Paulo Fonseca bude muset hledat jinde.

Když o sobě loni před finále mistrovství světa Lovren sebevědomě prohlašoval, že je nejlepší obránce současnosti, netušil, jaká sezóna jej čeká. Především vinou několika zranění a dobré herní formy konkurentů Matipa s Gomezem odkopal jen osmnáct utkání a odchod z Anfieldu pro něj dává jednoznačně smysl.

Nejblíže k jeho podpisu bylo v posledních dnech italské AS Řím. Liverpool ale z transferu na poslední chvíli vycouval, když klub z Apeninského poloostrova preferoval místo přestupu hostování s povinnou opcí v případě odehrání určitého počtu zápasů.

Jednání, jež mohla Reds vynést až pětadvacet miliónů eur, také dle některých zdrojů zkomplikoval sám Lovren. Například anglický server Goal.com tvrdí, že AS nebylo ochotné přistoupit na prémii v hodnotě miliónu eur pro třicetiletého fotbalistu.

Mužstvo z Olympijského stadionu v Říme tak bude muset na samotný závěr přestupního okna shánět do své defenzívy ještě jiného středního obránce. Vytipované prý mají skauti Marca Roju a Lovrenova kolegu z reprezentace Domagoje Vidu. Oba z uvedené dvojice jsou však alespoň zatím pouhými spekulacemi.

Vojt?ch Olšr / football-italia.net, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

tiadoubbart
Wazz - 19.08. Odpovědět

Smajlík 2 Smajlík 2 „Myslím si, že by lidé měli uznat, že jsem jedním z nejlepších obránců na světě. Lidé by neměli vykládat nesmysly.“...zvláštní... člověk by po takovým prohlášení řekl, že ho budou trhat velkoklby vejpůl aby hrál za ně a oni ho nechou ani v průměrným AS Řím... Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články