Zpět na » Serie A » Pazzini zůstává, Toni chce ve Fiorentině skončit

Serie A - Pazzini zůstává, Toni chce ve Fiorentině skončit

0

Líbilo se

07.01. - Sportovní ředitel Fiorentiny Pantaleo Corvino odmítl možnost, že by se mladý útočník Gianpaolo Pazzini v zimě kamkoliv stěhoval. Luca Toni prohlásil, že chce ve Florencii hrát až do konce kariéry.

Corvino se nechal opakovaně slyšet, že ani Pazzini ani žádný jiný hráč v zimě toskánský klub neopustí. Na druhou stranu prohlásil, že do Florencie v zimě ani žádní hráči nepřijdou, okomentoval tak dotazy na Barzagliho a Caniniho, kteří byli s Violou v minulých týdnech spojováni.

“V zimě nebudeme dělat žádné přestupy, ani příchody ani odchody. Pazzini tedy zůstává ve Florencii. Andrea Barzagli ani Michele Canini nás nyní nezajímají, hlavně proto, že nechceme v zimě měnit kádr.“

U Pazziniho se mluvilo o možném hostování v Palermu, které potřebuje nahradit dlouhodobě zraněného Amauriho. Přesto se v dneším tisku objevili informace, že sám Pazzini by před hostováním v Palermu preferoval transfer do FC Turín.

Další hvězda Fiorentiny, Luca Toni, promluvila o své budoucnosti. 29-letý hráč řekl, že chce ve své kariéře pokračovat ještě asi 10 let.

“Chci hrát asi do 37-38 let. Fotbal mě moc baví a jestli budu hrát ve Fiorentině? Proč ne? S rodinou Della Valle je zde zvláštní prostředí,“ prohlásil kanonýr pro Gazzetta dello Sport.

“V létě jsme spolu hodně mluvili o budoucnosti a rozhodli jsme se, že naše společné dobrodružství bude pokračovat.“

Uplynulá sezona byla zatím nejlepší v Toniho kariéře.

“Vyhráli jsem Mistrovství Světa, já vyhrál Zlatou kopačku, s Fiorentinou jsme vybojovali místo v Lize Mistrů a i v osobním životě se mi dařilo.“

“Skutečně už asi nemohu chtít víc.“ říká Toni.

Zdeněk Leitkep / goal.com, skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články