Zpět na » Serie A » Carrasco chápe klub, v létě se ale znovu pokusí o návrat do Evropy

Serie A - Carrasco chápe klub, v létě se ale znovu pokusí o návrat do Evropy

Carrasco chápe klub, v létě se ale znovu pokusí o návrat do Evropy © as.com - Carrasco potvrdil svým gólem výhru Atlética

1

Líbilo se

26.03. - Belgický ofenzivní středopolař Yannick Carrasco se chtěl v lednu z Číny vrátit do Evropy, zájem existoval hlavně z řad italských klubů. V týmu Dalian Yifang sice Carrasco setrval, ovšem v létě bude znovu znovu žádat o přesun do Evropy. Nabídky by mohly dorazit z AC Milán či AS Řím.

Loni v únoru opustil Yannick Carrasco po necelých třech letech Atlétiko Madrid a ve čtyřiadvaceti letech se překvapivě vydal do Číny.

Už po roce se ale chtěl belgický reprezentant do Evropy vrátit. V lednu o něj mělo stát několik velkoklubů, Carrasco se ale z Číny nedostal.

"Yannick měl nabídky od klubů z Německa, Španělska, Itálie i Anglie. Sice se nám v Číně líbí, ale je tu odlišná kultura a navíc jsme daleko od rodiny a přátel," uvedla Noemie Happartová, manželka Yannicka, pro RTBF.

Yannick ale pochopil situaci v klubu a v Dalianu tak zůstal. To ovšem neznamená, že v létě nebude o přestup žádat znovu. "Rád bych se vrátil do Evropy. V zimě se o mě zajímalo mnoho týmu. Šli jsme hledat nějaké řešení, ale můj klub chápu. Chtěli, abych zůstal," řekl Belgičan pro Het Laatste Nieuws.

O Carrasca se dlouhodobě zajímá Arsenal, pravděpodobnější je ale jeho přesun na Apeninský poloostrov. Největším favoritem na jeho zisk je AC Milán, Carrasca ale sledují taktéž Inter Milán a AS Řím.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
vetorug - 22.05. Odpovědět

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

vetorug

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

marsverin

Nenazranec Smajlík 3

BlueFor16years
Kuzma - 27.03. Odpovědět

V mladém fotbalovém věku do Číny, tohle jsem nepochopil. Kdyby měl po třicítce, tak chápu, že si chtěl ještě vydělat, ale v tomhle věku ? Peníze, peníze, peníze. Už tak berou neskutečné platy, ale pořád je jim to málo ... měli by makat jako normální lidi.

Kuzma
F4BRE - 27.03. Odpovědět

Hehe, tohle je přesně ta odměna za ten jeho hloupej odchod do Číny ..

F4BRE

Dobře mu tak...

FotbalFan
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články