Zpět na » Serie A » AS Řím odvolalo vedení, po Di Francescovi končí i Monchi, příležitost dostal Ranieri

Serie A - AS Řím odvolalo vedení, po Di Francescovi končí i Monchi, příležitost dostal Ranieri

AS Řím odvolalo vedení, po Di Francescovi končí i Monchi, příležitost dostal Ranieri © uk.makemefeed.com - Claudio Ranieri

1

Líbilo se

09.03. - Po vyřazení z Ligy mistrů sáhlo vedení AS Řím k ráznému kroku. Na lavičce skončil Eusebio Di Francesco a po vzájemné dohodě se loučí i sportovní ředitel Monchi. Do konce sezóny tým převezme Claudio Ranieri, jenž tak bez práce dlouho nezůstal.

AS Řím po prodloužení podlehlo Portu a z Ligou mistrů se muselo rozloučit. Ideální výkony nepředvádějí Římané ani v lize a klub se tak rozhodl pro poměrně ráznou změnu.

Na lavičce skončil Eusebio Di Francesco a tým opouští i sportovní ředitel Monchi. Ten po vzájemné dohodě dostane odstupné ve výši 1,5 milionů eur a v nejbližších hodinách podepíše tříletý kontrakt s Arsenalem.

Příležitost dovést Římany alespoň do základní skupiny Ligy mistrů dostane Claudio Ranieri. Ten po propuštění z Leicesteru neprožívá ideální období.

V Nantes se mu příliš nevedlo a lepší to rozhodně nebylo ani ve Fulhamu, kde nevydržel ani čtyři měsíce. Nyní podepsal s Vlky kontrakt do konce sezóny a pokud by tým vytáhl do nejlepší čtyřky, pravděpodobně by dostal delší kontrakt.

Závěrem dodejme, že Monchiho odchod byl podle některých italských médií zapříčeněn faktem, že se v posledních týdnech cítil izolován a zároveň jej ovládal prezident James Pallotta. Monchi navíc nebyl zcela ztotožněn s faktem, že klub převezme právě Claudio Ranieri.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články