Zpět na » Serie A » Chiellini má jasno. Proč je nejlepším obránce na světě Ramos?

Serie A - Chiellini má jasno. Proč je nejlepším obránce na světě Ramos?

Chiellini má jasno. Proč je nejlepším obránce na světě Ramos? © zimbio.com - Sergio Ramos.

1

Líbilo se

23.02. - Giorgio Chiellini i po roce zopaloval, že nejlepším obráncem na světě je podle něj Sergio Ramos. Italský bek se domnívá, že s ním v sestavě by Real Madrid rozhodně loni neprohrával v osmifinálové odvetě proti Staré dámě 0:3. Z jakých důvodů je podle něj Ramos nejlepší?

Svůj názor uváděl Giorgio Chiellini už v loňské sezóně. Tehdy ale o Sergiu Ramosovi prohlásil, že je nejlepším stoperem na světě.

Nyní svůj výrok poupravil a uvedl, že Ramos je nejlepším světovým obráncem. "V minulém roce jsem to řekl před vzájemnými zápasy. Nyní střílí i penalty a v tomto okamžiku je po zásluze nejlepším obráncem na světě," uvedl Chiellini a vyjmenoval důvody, proč tomu tak údajně je.

"Nedělá chyby. Je to vůdce jak na hřišti, tak mimo něj. Je to navíc jeden z těch hráčů, který ovlivňuje oba týmy," je si jistý Chiellini.

"Minulou sezónu to bylo ve vzájemném utkání pár vteřin před koncem 3:0 pro nás. Myslím si ale, že s ním v sestavě by Real tak neprohrával. Ne proto, že by snad Varane, Nacho nebo Vallejo nebyli dobří. Je to proto, že nejenže hraje on, ale hrají lépe díky němu i další," doplnil italský obránce.

"To je ten rozdíl mezi dobrým hráčem a šampiónem. Sergio je absolutní špička. Samozčejmě někdy udělá chybu, ale dělá tolik věcí, díky kterým je nejlepší," uzavřel svou pozitivní výpověď o španělském obránci Giorgio Chiellini.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
majo1 - 01.03. Odpovědět

Messi10Messi10 Ty inteligent ak by si nevedel Chiellini je jeden z mála hráčov čo má najvyššiu inteligenciu medzi futbalistami a má aj vysokú školu. Ak niečo nevieš tak nepíš blbosti. To že y IQ nemáš práve si potvrdil!!!

majo1

ty šašku tvoje iq je houpaciho koně a to kdoví jestli Smajlík 3 Smajlík 3

Messi10Messi10

jojo,obránce Ramos,utočník Ronaldo atd Smajlík 3 Smajlík 3 Smajlík 3 ,jeden jak druhý vypatlané hlavy,pacienti od chocholouška Smajlík 3 Zedman:ty máš svuj svět mimoňský a mimozemský Smajlík 3 Smajlík 5 Smajlík 6

Messi10Messi10
Zedman - 24.02. Odpovědět

To víš že jo hlupačku, protože Chielliny má důvod lézt Ramosovi do zadku, zvlášť po porážce ve finále LM a jako top obrace tomu rozumí méně než Cúles jejíchž inteligence je na úrovni napařovací žehličky.

Zedman
Zedman - 23.02. Odpovědět

Ajaj Smajlík 3

Zedman
FCBzUSA - 23.02. Odpovědět

A utočníkem ronaldo co

FCBzUSA
Reklama
Reklama
Nejnovější články