Zpět na » Serie A » Neapol ztratila ve Florencii a Juventus má po další výhře již jedenáctibodový náskok

Serie A - Neapol ztratila ve Florencii a Juventus má po další výhře již jedenáctibodový náskok

Neapol ztratila ve Florencii a Juventus má po další výhře již jedenáctibodový náskok © skysports.com - Cristiano Ronaldo

1

11.02. - REVIEW Neapol na půdě Fiorentiny remizovala bez branek a Juventus si díky pohodlné výhře v Sassuolu vypracoval již jedenáctibodový náskok. Znovu se trefil Cristiano Ronaldo, parádní formou nadále oplývá i Krzysztof Piatek, jehož branka pomohla k výhře Rossoneri.

Fiorentina 0:0 Neapol

Pro Neapol se zápas začal špatně vyvíjet už v páté minutě, kdy špatně došlápl Mário Rui a o minutu později musel střídat.

O dvě minuty později do pokutového území nádherně nacentroval Callejón a tvrdě na domácí svatyni vypálil Zielinski. Jeho ránu gólman Lafont parádně vyrazil, dorážka Insigneho poté mířila vysoko nad.

V první půli zahrozil ještě Mertens, Lafont byl znovu na místě. Skvěle si poté vedl i v úvodu druhé půle, když vychytal stoprocentní šanci Zielinského. Fiorentina nebyla o moc horším celkem, žádnou větší příležitost si ovšem vypracovat nedokázala.

Když ale střídající Milik v samotném závěru zamířil mimo tři tyče, bylo jasné, že fialky získají z tohoto utkání alespoň bod. Pro Neapol je další remíza ztrátou, boj o první místo je znovu jasnější.

Sassuolo 0:3 (0:1) Juventus

Branky: 23. Khedira, 70. Ronaldo, 86. Can

Už ve čtvrté minutě se sám před Szczesným objevil Djuričić, klička mu ale v poslední chvíli nevyšla. Dobře následně střílel Locatteli, polský gólman ale ještě lépe zasáhl.

Stará dáma si první šanci vypracovala ve třiadvacáté minutě a ihned z toho byla branka. Ránu Cristiana Ronalda Consigli ještě vyrazil, na dorážku Khediry už ovšem dosáhnout nemohl.

Ještě v prvním poločasu mohl Khedira přidat druhou branku, svůj pokus otřel o tyč. Hned po přestávce míč do sítě dopravil Ronaldo, kvůli ofsajdu branka neplatila. A poté měli velkou šanci i domácí, po nepřesném odkopu Szczesného míč do prázdné brány posílal Berardi, ale o kousek minul.

Dvacet minut před koncem tak hosté definitivně rozhodli. Po centru Pjaniče od rohového praporku přeskočil Consigliho Ronaldo a hlavičkou navýšil vedení.

V závěru se trefil ještě střídající Emre Can, který byl v té chvíli na hřišti jen minutu. Míč mu ideálně připravil Ronaldo a německý středopolař zamířil přesně k levé tyči. Stará dáma tak v poklidu porazila Sassuolo 3:0 a v čele má již jedenáctibodový náskok.