Zpět na » Serie A » Gabbiadini se vrací do Sampdorie, Svatí se mohou dočkat zajímavých bonusů

Serie A - Gabbiadini se vrací do Sampdorie, Svatí se mohou dočkat zajímavých bonusů

Gabbiadini se vrací do Sampdorie, Svatí se mohou dočkat zajímavých bonusů © Sports Mole - Manolo Gabbiadini

0

Líbilo se

11.01. - Manolo Gabbiadini se po dvou letech vrací na Apeninský poloostrov. Do konce sezóny bude hostovat v Sampdorii, následně by se jeho hostování mělo změnit v trvalý přestup. Pro italského útočníka je připravena smlouva do roku 2023.

Sedmadvacetiletý útočník přestoupil z Itálie na Ostrovy před dvěma lety. V Southamptonu se ovšem výrazněji neprosadil a od příchodu nového manažera Ralpha Hasenhuttla posedává pouze na lavičce.

Hasenhuttl navíc přiznal, že držet italského útočníka nebude. "Měli jsme několik nabídek, rozhodnout se musíme my, ale především Manolo. Existuje několik týmů, které se o něj zajímají. Podíváme se na to a poté vám řekneme výsledek," řekl nedávno manažer Svatých.

Nakonec se Gabbiadini vrací domů, do konce sezóny bude hostovat v janovské Sampdorii. Tento přesun by se měl stvrdit během dnešního dne, přesněji poté, co Gabbiadini úspěšně projde zdravotní prohlídkou.

Hostování se na konci sezóny změní v trvalý přestup. Southampton za něj obdrží 10,75 milionů liber, další finance mohou do Anglie dorazit v podobě bonusů.

Pokud vstřelí Gabbiadini určitý počet branek, dostanou Svatí 450 tisíc liber. Pokud se navíc probojuje Janov do evropských pohárů, dostane anglický celek dalších 225 tisíc liber.

Pro hráče je připravena smlouva do léta roku 2023. Ročně by měl pobírat 1,35 milionů liber.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články