Zpět na » Serie A » Premiéra Ranieriho skončila porážkou

Serie A - Premiéra Ranieriho skončila porážkou

0

Líbilo se

15.02. - Po Livornu zahájila jaro v Poháru UEFA neúspěšně i Parma. Tým z města opery a výtečných gastronomických výrobků si odváží z Bragy jednogólovou porážku. Premiéra kouče Ranieriho v celku Parmy má však i svá pozitiva. Žlutomodří předvedli velmi kvalitní výkon. Postupové dveře zůstavají pro Parmu před domácí odvetou stále otevřeny.

U kormidla Parmy absolvoval premiéru kouč Claudio Ranieri. S novým trenérem mladé mužstvo na půdě Bragy mile překvapilo. V první půli zlobil domácí obránce Kutuzov. Blízko ke gólu byl Portugalec Joao Pintu a Ital Cigarini. Kolem sedmdesáté minuty si Parma vytvořila převahu. Tu však nedokázal gólem korunovat ani Paponi ve slibné šanci. V 81. minutě pak zachyboval v obraně hostů Perna a Ze Carlo vystřelil Portugalcům vítězství. V odvetě by mohlo dojít i na konfrontaci dvou mistrů světa. Joao Pinto z Bragy totiž v roce 1989 vyhrál s Portugalskem šampionát dvacetiletých. Ve vítězném týmu byl tehdy i Fernando Couto, který působí v Parmě.

Braga: Paulo Santos; Paulo Jorge, Luis Filipe, Carlos Fernandes, Nem; Vandinho, Frechaut (28' Bruno Gama), Ricardo Chaves, Ze Carlos; Cesinha, Joao Pinto (77' Wender)
Parma: Bucci; Contini, Perna, Paci, Bocchetti, Coly; Dessena, Gasbarroni, Pisanu (63' Paponi), Cigarini (78' Bolano); Kutuzov (60' Muslimovic)
Rozhodčí: Skomina (Slovinsko)

/ uefa.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články