Zpět na » Serie A » Z Londýna do Milána, změní Fabregas působiště?

Serie A - Z Londýna do Milána, změní Fabregas působiště?

Z Londýna do Milána, změní Fabregas působiště? © HotSports - Cesc Fàbregas

0

Líbilo se

30.11. - Blíží se zimní přestupové období, což s sebou pochopitelně nese velké množství spekulací nad možnými transfery. O jednom takovém se hovoří v případě Cesca Fabregase. Údajně již totiž probíhají rozhovory mezi Chelsea a AC Milanem, kde se o španělského kreativního záložníka zajímají.

Dle deníku Corriere dello Sport by měla v nejbližší době, v rámci několika málo dní, proběhnout osobní schůzka mezi zástupci Blues a milánského AC. Ta by měla být zároveň dalším krokem od několika telefonátů, které již proběhly. Italské noviny, zejména ty milánské, píší o příchodu Fabregase jako o přestupu číslo jedna. V lednu, kdy se začnou probíhat přestupy, by se podle těchto médii mělo jednat jen o formální podpis, dohoda už bude dávno hotová.

Trenér Chelsea, Maurizio Sarri, využíval v probíhající sezóně Fabregase velmi málo. Odehrál v londýnském klubu jen devět utkání. Pro jednatřicetiletého fotbalistu to rozhodně není optimální zápasové vytížení. Dostane Fabregas příležitost předvést své umění v italské Serii A, kde by pravděpodobně nastupoval pravidelně v základu?

Jan Prošek / football-italia.net, fotbalportal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články