Zpět na » Serie A » Cristiano Ronaldo pomohl dalším gólem k výhře nad SPALem, Neapol doma neskórovala

Serie A - Cristiano Ronaldo pomohl dalším gólem k výhře nad SPALem, Neapol doma neskórovala

Cristiano Ronaldo pomohl dalším gólem k výhře nad SPALem, Neapol doma neskórovala © zimbio.com - Cristiano Ronaldo znovu skóroval.

1

26.11. - REVIEW Cristiano Ronaldo otevřel skóre v domácím utkání proti SPALu a favorit nakonec zvítězil 2:0. Stará dáma tak má po třinácti kolech v čele osmibodový náskok, jelikož Neapol doma nepřekonala defenzivu Chieva. Ve šlágru mezi Laziem a Rossoneri se po divokém závěru zrodila remíza 1:1.

Juventus Turín 2:0 (1:0) SPAL

Branky: 29. Ronaldo, 60. Mandžukič

SPAL předvedl v Turíně bojovný výkon, už od prvních minut ale bylo jasné, že na body stačit nebude. První dobrou pozici si vypracoval Costa, jeho ránu na rohový kop dokázal vyrazit Gomis.

O minutu poté už ovšem domácí první gól v síti SPALu slavili. Po parádním centru Pjaniče míč z první do brány uklidil Cristiano Ronaldo, který tak potvrdil svou vynikající formu.

Juventus vs. SPAL - Serie A
Cristiano Ronaldo znovu skóroval (zdroj: thenational.ae).

Po přestávce napálil Costa tyč a z následné dorážky měl stoprocentní příležitost Ronaldo. Ten ale netrefil prázdnou branku a stav 1:0 tak stále platil. O deset minut později pálil znovu Costa a Gomis vyrazil míč jen před sebe. K němu se následně dostal Mario Mandžukič a definitivně rozhodl o výhře Staré dámy.

Poslední dobrou šanci domácích měl Cristiano Ronaldo, druhou branku ale nepřidal. Po jeho střele skončil míč těsně vedle pravé tyče. Juventus si ale se SPALem poradil v pohodě a díky remíze Neapole navýšil náskok v čele na osm bodů.

Lazio Řím 1:1 (0:0) AC Milán

Branky: 90+3. Correa - 78. Kessié

Ve šlágru kola mohli brzy do vedení hosté, Calhanoglu ale jen orazítkoval tyč a následná dorážka šla vysoko nad. Do útoku se poté vrhli i domácí, nejprve rozhodčí odebral domácím gól kvůli ofsajdu, následně Parolo jen těsně minul branku Donnarummy.

Po hodině hry se do míče pěkně opřel Borini, Strakosha byl na místě. Lazio bylo mírně lepší a po rohovém kopu dvacet minut před koncem mohlo jít do vedení.

Hlavičku Wallace ale na brankové čáře vyrazil mimo nebezpečí Donnarumma a udržel tak naděje hostujícího týmu. Naděje navíc vzrostly o sedm minut později, kdy se Milán dostal do vedení.

Calabria poslal míč pod sebe na Kessiého a ten z první překonal Strakoshu. Brance výrazně přispěla i teč obránce Wallace, kvůli které už Strakosha neměl šanci zasáhnout.

Domácím se ale nakonec povedlo srovnat. Po nedůrazném odvrácení míče se ke střele dostal střídající Correa a zajistil Římanům alespoň bod.

Kompletní výsledky 13. kola italské Serie A:

Udine - AS Řím 1:0 (54. De Paul)
Juventus - Spal 2:0 (29. Ronaldo, 60. Mandžukič)
Inter Milán - Frosinone 3:0 (10. a 82. Keita, 57. Lautaro)
Parma - Sassuolo 2:1 (6. Gervinho, 25. Bruno Alves - 33. Babacar z pen.)
Bologna - Fiorentina 0:0
Empoli - Atalanta 3:2 (42. La Gumina, 77. vlastní Masiello, 90+2. Silvestre - 33. Freuler, 40. Hateboer)
Neapol - Chievo 0:0
Lazio - AC Milán 1:1 (90+3. Correa - 78. Kessié)
Janov - Sampdoria 1:1 (17. Piatek z penalty - 8. Quagliarella)
Cagliari - FC Turín 0:0

Více informací o Juventus FC naleznete zde.