Zpět na » Serie A » Juventus chce záložníka. Přijde Rúben Neves?

Serie A - Juventus chce záložníka. Přijde Rúben Neves?

Juventus chce záložníka. Přijde Rúben Neves? © Rousing the Kop - Rúben Neves

1

Líbilo se

23.11. - Juventus Turín podle dostupných informací plánuje své řady své řady. Přijít by měl záložník a mluví se o dvou jménech. Anthony Martial z Old Trafford, kterého však United nebudou chtít pustit a pokud ano, určitě ne levně. Druhé jméno je však cenově mnohem dostupnější. Je jím Rúben Neves z Wolverhamptonu Wanderers.

Neves je portugalský fotbalista, kterého odchovalo FC Porto. Zde si zahrál v mládežnicích kategoriích, pak se přes krátké angažmá v mládeže Belenenses dostal do hlavního týmu Porta. V červenci 2017 přestoupil do Wolverhamptonu, se kterým vybojoval postup do Premier League. V nejvyšší anglické soutěži letos odehrál zatím 12 zápasů a vstřelil dva góly. Do statistik si připsal také asistenci.

Podle italských médií se sportovní ředitel Juventusu Fabio Paratici sešel se zástupci hráče již v tomto týdnu. Zda tomu tak skutečně bylo, to však není úplně zřejmé. Podobně jako výsledek jednání. Pravdou ale zůstává, že o tohoto hráče se zajímá také klubový president Andrea Agnelli. K transferu by mohlo dojít na začátku přestupového období.

Nevesovým agentem je Jorge Mendes. Tento dvaapadesátiletý rodák z Lisabonu zastupuje také Cristiana Ronalda či Joao Cancela.

Jan Prošek / football-italia.net

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Forte02 - 26.11. Odpovědět

Ví tady někdo ze se o víkendu hrála Serie A? Asi ne že? To je stránka za všechny prachy todle. Smajlík 12

Forte02
Forte02 - 25.11. Odpovědět

Včera se hráli zápasy v Sérii A a tady nic... Chtělo by to budíček...

Forte02
Mulen - 24.11. Odpovědět

Do juve by se hodil

Mulen
Reklama
Reklama
Nejnovější články