Zpět na » Serie A » Higuaín se po červené kartě omluvil fanouškům, trestu ale neunikl

Serie A - Higuaín se po červené kartě omluvil fanouškům, trestu ale neunikl

Higuaín se po červené kartě omluvil fanouškům, trestu ale neunikl © zimbio.com - Gonzalo Higuaín po červené kartě.

1

Líbilo se

14.11. - VIDEO Gonzalo Higuaín proti svému bývalému týmu příliš neexceloval. Ve šlágru proti Staré dámě nejdříve neproměnil penaltu a v závěru ještě inkasoval červenou kartu. Po utkání se klubu i fanouškům omluvil, trestu však neunikl. V následujících zápasech si nezahraje.

Gonzalo Higuaín podle některých fanoušků milánského AC získal ocenění hráče utkání. Samozřejmě je ale vše myšleno v ironii, neboť Higuaínovi zápas proti bývalému týmu vůbec nevyšel.

Za stavu 0:1 nejprve neproměnil penaltu, v závěru poté během několika vteřin inkasoval dvě žluté karty a musel pod sprchy. Po utkání se tak fanouškům omluvil. "Chci se omluvit každému za své chování při vyloučení. Omlouvám se týmu, fanouškům, všem. Jsme jen lidé a máme určité pocity. Mám ale taktéž zodpovědnost a doufám, že už se to znovu nestane," uvedl na sociálních sítích Higuaín.

"Někteří to pochopí, jiní ne. Omlouvám se ale všem, mějte hezký život," doplnil argentinský kanonýr. Omluva ovšem nestačila a od disciplinární komise inkasoval dvouzápasový distanc.

Trest mohl být i vyšší, Higuaína na hřišti uklidňovala několik hráčů včetně Cristiana Ronalda. "Řekl jsem mu, aby se uklidnil, protože jinak by riskoval ještě vyšší trest. Neudělal toho moc, byl podrážděný z porážky, což je pochopitelné. Doufám, že nebude potrestán příliš," řekl k Argentinci Ronaldo.

Nakonec tedy třicetiletý útočník bude stát ve dvou zápasech, nenastoupí konkrétně proti Laziu a Parmě.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články