Zpět na » Serie A » Poslední příležitost pro Schicka? Džeko zřejmě bude odpočívat

Serie A - Poslední příležitost pro Schicka? Džeko zřejmě bude odpočívat

Poslední příležitost pro Schicka? Džeko zřejmě bude odpočívat © skysports.com - Patrik Schick

0

Líbilo se

09.11. - V Itálii se hodně mluví o tom, že Patrik Schick v lednu odejde z Říma minimálně na hostování. Kouč Eusebio Di Francesco ale dá českému útočníkovi ještě jednu šanci, v neděli proti janovské Sampdorii by měl hrát od první minuty.

V nedávném rozhovoru pro italská média řekl bývalý kouč AS Zdeněk Zeman, že Patrik Schick nebude v hlavním městě úspěšný, pokud nebude působit v centru útoku.

Tam ale má své místo jisté Edin Džeko, který se ovšem v italské lize zatím nečekaně trápí. Džeko je na tom ovšem stále lépe než český útočník a podle médií se v lednu chystá jeho odchod. Schick by měl odejít minimálně na hostování, při vhodné nabídce by ale AS možná uvažovalo i o přestupu.

Schick zatím skutečně nepřesvědčil, od svého příchodu v létě roku 2017 vstřelil jen dvě ligové branky a letos na první gól teprve čeká.

Dočkat by se mohl v domácím utkání proti Sampdorii, tedy proti svému bývalému týmu. Kouč Eusebio Di Francesco by mu měl dát šanci od první minuty a především by mu měl dát příležitost v centru útoku. Edin Džeko s největší pravděpodobností dostane volno a maximálně bude na lavičce náhradníků.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Baty - 09.11. Odpovědět

Mel zustat jeste rok v Janove

Baty
cukr - 09.11. Odpovědět

Co jsem ho viděl, tak nehrál špatně

cukr
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články