Zpět na » Serie A » Ronaldo znovu skóroval, Insigne řídil další výhru Neapole

Serie A - Ronaldo znovu skóroval, Insigne řídil další výhru Neapole

Ronaldo znovu skóroval, Insigne řídil další výhru Neapole © zimbio.com - Cristiano Ronaldo se dočkal další branky.

1

23.09. - REVIEW Juventus se ve Frosinone dlouho trápil, nakonec ale i díky vítězné brance Cristiana Ronalda udržel neporazitelnost. Velmi dobře si o víkendu vedla Neapol, dvakrát skóroval Lorenzo Insigne. Naplno bodoval i Inter Milán, senzačně naopak znovu padl AS Řím.

FC Turín 1:3 Neapol

Branky: 51. Belotti z pen. - 4. a 59. Insigne, 20. Verdi

Neapol měla v Turíně skvělý vstup do utkání a už po dvaceti minutách bylo prakticky rozhodnuto. Ve čtvrté minutě odcentroval z levé strany Luperto a po obrovské chybě domácí defenzivy se k míči dostal Insigne, který jej nechytatelně poslal pod břevno.

Torino FC v SSC Napoli - Serie A
Lorenzo Insigne a Dries Mertens slaví úvodní gól zápasu (zdroj: zimbio.com)

Další příležitost měl Verdi, jeden z beků dokázal zasáhnout včas. Stejný hráč ale ve dvacáté minutě obdržel míč od Mertense a střelou z první podruhé propálil Sirigua.

Krátce po přestávce se domácím podařilo snížit. Berenguer byl sestřelen Lupertem a rozhodčí odpískal penaltu. K ní se postavil Belotti a Ospina neměl nárok.

Jenže už za osm minut Insigne dorazil ránu Callejóna, která skončila na tyči, a bylo po střetnutí. Závěr si hosté zkušeně pohlídali a v sezóně tak počtvrté slaví vítězství.

Frosinone 0:2 Juventus

Branky: 81. Ronaldo, 90. Bernardeschi

Nováček doma proti úřadujícímu mistrovi bojoval a nebyl daleko od zisku cenného bodu. Juventus ale skvěle zvládl závěr a zůstává tak stoprocentní.

Do úvodní šance se dostal Ronaldo, jeho střela ale neměla potřebnou razanci a tak jeden z obránců míč odklidil do bezpečí. Následně si málem domácí vstřelili vlastní gól, Sportiello míč dokázal dostat mimo nebezpečí. Poté jej prověřil Ronaldo, domácí gólman byl ovšem znovu na místě.

Stará dáma si další šanci vypracovala až po hodině hry, kdy znovu nebezpečně zakončoval Ronaldo. Jeho patičku vyrazil Sportiello a tak už se pomalu zdálo, že z toho skutečně bude bezbranková remíza.

Frosinone Calcio v Juventus - Serie A
Cristiano Ronaldo v utkání proti Frosinone (zdroj: zimbio.com)

V 81. minutě se ale míč po pokusu Mandžukiče dostal k Ronaldovi a Sportiello už neměl šanci zasáhnout. V závěru ještě Pjanič přenesl hru na Bernardeschiho, ten si povodil obránce a následnou přízemní ranou zvýšil na konečných 0:2.

Kompletní výsledky 5. kola italské Serie A:

Parma - Cagliari 2:0 (20. Inglese, 47. Gervinho)
Fiorentina - SPAL 3:0 (18. Pjaca, 28. Milenković, 56. Chiesa)
Sampdoria - Inter 0:1 (90+4. Brozović)
Turín - Neapol 1:3 (51. Belotti z pen. - 4. a 59. Insigne, 20. Verdi)
Bologna - AS Řím 2:0 (36. Mattiello, 59. Santander)
Chievo - Udinese 0:2 (76. De Paul, 90. Lasagna)
Lazio - Janov 4:1 (7. Caicedo, 23. a 89. Immobile, 53. Milinković-Savić - 46. Piatek)
AC Milán - Atalanta 2:2 (2. Higuaín, 61. Bonaventura - 54. Gómez, 90+2. Rigoni)
Frosinone - Juventus 0:2 (81. Ronaldo, 90. Bernardeschi)

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.