Zpět na » Serie A » Podívejte se na první Ronaldovy trefy v Serii A, na které jsme čekali až do 4. kola

Serie A - Podívejte se na první Ronaldovy trefy v Serii A, na které jsme čekali až do 4. kola

Podívejte se na první Ronaldovy trefy v Serii A, na které jsme čekali až do 4. kola © Fox Sports - Ronaldo slavící branku.

2

17.09. - VIDEO Svůj úplně první gól v dresu Juventusu Turín vstřelil Ronaldo v úvodním přípravném zápase. Na ligovou trefu čekal talentovaný Portugalec o něco déle, celkem čtyři zápasy. V utkání proti Sassuolo se dokázal prosadit hned dvakrát a zařídil výhru svého týmu 2:1.

Když se řekne Cristiano Ronaldo, vybaví se snad všem fanouškům krásné rány z volných přímých kopů. Míč letí obrovskou rychlostí do horní části branky a většinou ještě zaplave tak, že gólman jednoduše nemá šanci zasánout. Premiérový ligový gól v dresu Juventusu však nebyl z této kategorie. Juventus rozehrával rohový kop, centr se snesl před branku, obránce se pokoušel situaci uklidnit. Jenže míč trefil jen do tyčky, od které se odrazil před zcela volného Ronalda. Ten na svůj první gól v Serii A čekal 320 minut a ujala se až osmadvacátá střela.

V 65. minutě utkání dokázal vstřelit další branku. Využil rychlého protiútoku a jeho rána na vzdálenější tyč byla nechytatelná.