Zpět na » Serie A » Strootman souhlasil s přestupem do Francie, podle Di Francesca ale rozhodnuto stále není

Serie A - Strootman souhlasil s přestupem do Francie, podle Di Francesca ale rozhodnuto stále není

Strootman souhlasil s přestupem do Francie, podle Di Francesca ale rozhodnuto stále není © Daily Express - Kevin Strootman

0

Líbilo se

26.08. - V italských médiích se dnes dopoledne objevila informace, že Kevin Strootman přestupuje do Marseille a zahraje si tak Ligue 1. Přestup ale zatím potvrzen není, trenér Vlků Eusebio Di Francesco uvedl, že jednání stále probíhají.

Osmadvacetiletý nizozemský záložník prožil v Římě dobré i horší sezóny. Ačkoliv po svém příchodu z Eindhovenu téměř dva roky nehrál kvůli těžkému zranění kolenních vazů, v posledních dvou letech byl důležitou součástí italského týmu.

Po pěti letech ale Řím s největší pravděpodobností opustí. Dlouhodobý zájem o něj má Marseille a především kouč Rudi Garcia, který Strootmana v hlavním italském městě vedl.

AS od začátku požadovalo 25 milionů eur plus bonusy. Dopoledne dorazila z Itálie informace, že Marseille nabízí právě 25 milionů eur a další 4 miliony eur v podobě bonusů.

Nyní se uvádí, že Marseille zatím nabídlo pouze 23 milionů eur. Nizozemec každopádně se svým přesunem již souhlasil, v Marseille by si měl vydělat o 1,5 milionů eur více, než pobírá u AS.

Eusebio Di Francesco ovšem uvedl, že přestup stále dovršen není. "Strootman byl vždy považován za důležitého hráče. Jednání stále probíhají a obě strany nyní hodnotí situaci," uvedl na tiskové konferenci kouč Římanů. Není ani jasné, zda Strootman nastoupí do pondělního utkání 2. kola Serie A proti Atalantě.

Na stadionu ale každopádně bude. Buď se rozloučí s fanoušky před dohrávkou, nebo bude v sestavě Giallorossi.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
rentos - 27.08. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace
http://vitosen.blogspot.cz/

rentos
Reklama
Reklama
Nejnovější články