Zpět na » Serie A » Nová jednička Neapole? Vicemistr má tři možnosti

Serie A - Nová jednička Neapole? Vicemistr má tři možnosti

Nová jednička Neapole? Vicemistr má tři možnosti © skysports.com - Simon Mignolet

0

Líbilo se

11.08. - Orestis Karnezis v přátelském utkání proti Liverpoolu nevypadal v nejlepší formě a Alex Meret má poměrně značné zdravotní problémy. Neapol tak nyní hledá dalšího gólmana, který by v úvodu sezóny byl jedničkou Partenopei. Možností má hned několik.

Neapol po odchodu Pepeho Reiny získala dva brankáře. Alex Meret si ale zlomil ruku a Orestis Karnezis nevypadal v nejlepší formě, když Neapol v přípravném utkání podlehla Liverpoolu 0:5.

Nyní tak italský vicemistr hledá třetího gólmana, který by v úvodu sezóny zastával pozici jedničky. Neapol údajně kontaktovala Arsenal s přáním získat Davida Ospinu.

Neapol ovšem chce kolumbijskou reprezentační jedničku na hostování, zatímco Arsenal preferuje přímý prodej. Podle Sky Italia tak přesun Ospiny nyní nejpravděpodobnější není.

Druhou volbou je Guillermo Ochoa, gólman Standardu Lutych. Třiatřicetiletý gólman je v Belgii druhým rokem, přestupu do Itálie by se ale zřejmě nebránil. I zde je ovšem problém s tím, že zatímco Lutych by Ochou pouze prodal, Neapol uvažuje zatím jen o hostování.

Mexico Vs. Sweden: Group F - 2018 FIFA World Cup Russia
Guillermo Ochoa zatím z Lutychu neodchází. (zdroj: zimbio.com)

Poslední možností je zisk Simona Mignoleta z Liverpoolu. Reds sice opustil Danny Ward, po příchodu Alissona Beckera je ale jasné, že belgický gólman je nyní až třetím gólmanem anglického klubu. Mignolet chce Liverpool opustit a Neapol by byla ideální volbou. Anglický celek by navíc mohl souhlasit s případným hostováním.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Ochoa, Mignolet je díra

Tomguncz2

Ochoa si myslím, že byl nejkvaitnejsi variantou. Proti němu hovoří akorát vek

sonnyblack
Reklama
Reklama
Nejnovější články