Zpět na » Serie A » Bakayoko má namířeno do Milána, stále ale není vše vyřešeno

Serie A - Bakayoko má namířeno do Milána, stále ale není vše vyřešeno

Bakayoko má namířeno do Milána, stále ale není vše vyřešeno © express.co.uk - Tiemoue Bakayoko

1

Líbilo se

09.08. - Po jediné sezóně v Chelsea je Tiemoué Bakayoko na odchodu. Francouzský středopolař se dohodl s Rossoneri, dohoda ale na světě zatím není. Milán by si rád hráče vzal na roční hostování, nemůže si ale dovolit platit celou gáži. Otázkou je i to, jak velká bude opce na přestup, kterou by Milán měl využít po následující sezóně.

AC Milán se již s francouzským středopolařem dohodl, Tiemoué Bakayoko by měl již brzy odejít do Itálie na roční hostování.

S Chelsea se ale italský celek zatím nedohodl. S hostováním sice vedení Blues souhlasí, není ale jisté, kdo bude hráči hradit gáži.

Bakayoko pobírá 6 milionů eur ročně, takovou sumu si ale Milán dovolit nemůže. Proto bude potřebovat, aby část mzdy hradil Bakayokovi anglický tým.

Oba kluby se nedohodly ani na tom, jak vysoká by měla být opce na přestup, kterou by Milán rád po sezóně aktivoval. Loni Chelsea Bakayokova podepsala za 45 milionů eur a rozhodně nechce ztratit více než 10 milionů eur. Milán o tak vysoké sumě zatím neuvažuje, podle deníku Gazzetta dello Sport se ale oba kluby jistě dohodnou.

Kam dál?

Více informací o Chelsea FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
dene - 09.08. Odpovědět

"Loni Chelsea Bakayokova podepsala za 45 milionů eur..."
- kdo je to ten Bakayokov? Nějaký rus? Smajlík 3

dene

Děkujem Smajlík 4

MaraHCFC
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články