Zpět na » Serie A » Římané hledají pravé křídlo, agenta se ptali na Cuadrada

Serie A - Římané hledají pravé křídlo, agenta se ptali na Cuadrada

Římané hledají pravé křídlo, agenta se ptali na Cuadrada © fichajes.net - Juan Cuadrado

0

Líbilo se

30.07. - Vedení římského AS dnes ráno jednalo s agentem Alessandrem Luccim. Hlavním tématem bylo prodloužení kontraktu Alessandra Florenziho, poté ale přišlo na řadu možné posílení pravé zálohy. Římané by údajně rádi získali Juana Cuadrada z Juventusu.

Římané se dnes sešli s agentem Alessandrem Luccim a jednali o několika věcech. Tou hlavní bylo prodloužení kontraktu Alessandra Florenziho, kterého chtějí Vlci v týmu udržet.

Poté ale na řadu přišlo možné posílení římského celku. AS stojí o Stevena N´Zonziho, k dohodě mezi týmem a hráčem už došlo a zbývá tak dořešit jen přestupovou sumu.

Posílit chce ale Řím i pravou stranu zálohy. AS mělo blízko k zisku Malcoma, ten ale na poslední chvíli vyměnil Itálie za Španělsko a rozhodl se posílit Barcelonu.

Juventus tak podle Sky Italia nyní obrátil svou pozornost na Juana Cuadrada z Juventusu. U něj to ale bude mít AS velmi těžké, neboť Stará dáma kolumbijského záložníka prodat nechce. O trochu jednodušší by to mohlo být v případě Susa, který momentálně působí u milánského AC.

Za brzy pětadvacetiletého záložníka by ale AS Řím musel zaplatit minimálně 30 milionů eur.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
majo1 - 03.08. Odpovědět

Juventus tak podle Sky Italia nyní obrátil svou pozornost na Juana Cuadrada z Juventusu. Mal by si menej fetovať keď píšeš tieto články.

majo1
Reklama
Reklama
Nejnovější články