Zpět na » Serie A » Ochoa chce do Neapole, má to ale háček

Serie A - Ochoa chce do Neapole, má to ale háček

Ochoa chce do Neapole, má to ale háček © zimbio.com - Guillermo Ochoa.

1

Líbilo se

28.07. - Guillermo Ochoa by se rád stal novou jedničkou Neapole poté, co klub opustil Pepe Reina a během přípravy se zranil Alex Meret. Mexická reprezentační jednička ale má podmínku, s italským týmem nechce spolupracovat na bázi hostování.

Guillermo Ochoa po konci ve Španělsku zamířil jako volný hráč do Belgie, v Lutychu zatím odchytal jednu sezónu a nyní se chystá na druhou.

Zájem o něj ovšem znovu projevila Neapol, která hledá novou jedničku poté, co do Milána odešel Pepe Reina a následně v přípravě potkalo zranění Alexe Mereta. Nová akvizice Partenopei si na tréninku zlomila ruku a bez fotbalu bude asi dva měsíce.

Proto chce Neapol angažovat Ochou, který se odchodu k italskému týmu rozhodně nebrání. Má ale jednu podmínku. O hostování nechce nic slyšet a od italského vicemistra chce kontrakt.

Podle Corriere del Mezzogiorno je tu ještě jedna možnost, o hostování by Ochoa uvažoval v případě, že by podepsal novou smlouvu v Lutychu. Ta stávající mu vyprší po následující sezóně. Podle jiných spekulací ale mexický gólman v Belgii zůstat nechce.

Nicméně Neapol se zřejmě trvalému přestupu bránit nebude. Prezident Neapole Aurelio De Laurentiis v nedávném rozhovoru potvrdil, že Ochoa je pro Neapol primárním cílem.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články