Zpět na » Serie A » Čech nedorazí, Vlci získali švédskou jedničku

Serie A - Čech nedorazí, Vlci získali švédskou jedničku

Čech nedorazí, Vlci získali švédskou jedničku © zimbio.com - Robin Olsen slaví vítězství

0

Líbilo se

25.07. - V Anglii se začalo spekulovat o tom, že by Alissona mohl v Římě nahradit Petr Čech z Arsenalu. Vlci ale za českého brankáře nenabídli, místo toho velmi brzy našli náhradu v Dánsku. Z Kodaně přichází švédská reprezentační jednička Robin Olsen.

Po odchodu Alissona se AS Řím ocitl bez brankářské jedničky. A hned se spekulovalo o tom, kdo by Brazilce mohl nahradit.

Ve Španělsku se hovořilo o tom, že po případném příchodu Thibauta Courtoise do Realu Madrid by AS mohlo získat Keylora Navase, podle anglických médií se zase Římané měli zaměřit na českého gólmana Petra Čecha, který ztratil poměrně jistou pozici jedničky po příchodu Bernda Lena.

AS našlo gólmana poměrně rychle, překvapivě ale z Dánska. Z FC Kodaň přichází Robin Olsen, švédská reprezentační jednička.

Osmadvacetiletý gólman, který svými výkony pomohl Švédsku až do čtvrtfinále světového šampionátu, stál Římany pouze 8,5 milionů eur. Díky následným bonusům by se částka mohla vyšplhat až na 12 milionů eur, přesto je tato suma pro italský celek velmi dobrá.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Koupili za 12 a za dvě sezony prodají za 80? Smajlík 4

sonnyblack
Wazz - 26.07. Odpovědět

ano za 80 a do realu míšo... Smajlík 8

Wazz

AS skvelo posilnil Smajlík 1 Skoda ze im nevisiel ten Malcom ale ajtak budu mat dost nabuchany tym

Blue_Lion
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články