Zpět na » Serie A » AC musí šetřit. Toho chce využít Manchester United, jenž nabízí za Bonucciho

Serie A - AC musí šetřit. Toho chce využít Manchester United, jenž nabízí za Bonucciho

AC musí šetřit. Toho chce využít Manchester United, jenž nabízí za Bonucciho © The AC Milan Offside - Leonardo Bonucci

4

Líbilo se

14.07. - AC Milán se nachází v chaosu poté, co byl vyloučen z Evropské ligy a před pár dny změnil majitele. Rossoneri údajně musí začít šetřit a proto se zbaví svého kapitána Leonarda Bonucciho. O něj stojí Paris St. Germain, jako první ale nabídku předložili Rudí ďáblové.

AC Milán má velké problémy. Kvůli Financial Fair Play byl odstaven z Evropské ligy a v uplynulých dnech navíc vyměnil majitele poté, co Yonghong Li neplatil dluhy. Klub tak převzala společnost Elliott Management.

Ta má nyní za úkol stabilizovat rozpočet a snažit se v příští sezóně ušetřit. K tomu by mohl posloužit i Manchester United, který chce získat kapitána Leonarda Bonucciho.

Zkušený italský obránce přišel teprve před rokem z turínského Juventusu za 40 milionů eur, už po roce by se ale mohl stěhovat. Zájem o něj mělo Paris St. Germain, první oficiální nabídku ale podle deníku La Repubblica předložil Manchester United.

Rudí ďáblové za Bonucciho nabízejí 32 milionů eur, které by se jistě Milánu hodily. Navíc by italský celek ušetřil na gáži hráče, která činí 14 milionů eur ročně.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 15.07. Odpovědět

Bonucci místo Jonese...to by šlo...

Wazz
Reklama
Reklama
Nejnovější články