Zpět na » Serie A » Neapol stále nemá svou jedničku, nyní zacílila na Akinfeeva

Serie A - Neapol stále nemá svou jedničku, nyní zacílila na Akinfeeva

Neapol stále nemá svou jedničku, nyní zacílila na Akinfeeva © zimbio.com - Igor Akinfeev na tréninku ruské reprezentace.

0

Líbilo se

26.06. - Neapol po odchodu Pepeho Reiny stále hledá svou novou gólmanskou jedničku. Ruie Patrícia vicemistrovi vyfoukl nováček anglické ligy, podle italských médií se tak nyní Carlo Ancelotti se svým týmem zaměřil na Igora Akinfeeva.

Neapol měla po odchodu Pepeho Reiny jasný plán, chtěla přivést Ruie Patrícia, jenž kvůli nedávnému řádění fanoušků rozvázal smlouvu ve Sportingu Lisabon.

Portugalská reprezentační jednička se ale nakonec připojila k Wolverhamptonu, který se po odmlce vrátil do Premier League.

Neapol svou pozornost přesměrovala na Alphonse Areolu z PSG, ani zde ale podle italských médií neuspěla. Lepší by to tak mohlo být s Igorem Akinfeevem, který celou svou dosavadní kariéru strávil v CSKA Moskva.

Dvaatřicetiletý gólman je dlouholetou ruskou jedničkou a nyní by si poprvé mohl vyzkoušet zahraniční angažmá. Smlouva v Rusku Akinfeevovi vyprší příští rok a z Moskvy by tak mohl dorazit za poměrně nízkou sumu.

K němu chce Neapol přivést svou budoucí jedničku, teprve jednadvacetiletého gólmana Udinese Alexe Mereta, jenž uplynulou sezónu chytal ve SPALu. Meret by se měl od Akinfeeva učit, získat zkušenosti a následně převzít pozici gólmanské jedničky.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
WyQinac - 27.06. Odpovědět

nedrzi nahodou rekord v nejdelsi prustrelnosti v LM? Smajlík 2

WyQinac

Na 2 roky a pak zpět domů za stejnou cenu za jakou hodnotu kupovali.
Bylo by fajn ho mít konečně víc na očích.... před 5 lety bylo pozdě. Ale chápu, že rusové zůstávají doma.

Bal-lack
Reklama
Reklama
Nejnovější články