Zpět na » Serie A » Oddův přestup prospěl Laziu i AC

Serie A - Oddův přestup prospěl Laziu i AC

0

Líbilo se

06.03. - Po Oddově odchodu z Lazia se očekávalo, že pád římského celku v tabulce na sebe nenechá dlouho čekat. Biancocelesti se ovšem v tabulce zatím odebírají opačným směrem oproti předpokladům. Oddův přestup prospěl i Milánu.

Kromě vyloučení v zápasu se Sampdorií se Oddo vážnější hrubky nedopustil. V milánském dresu tak nasbíral pět výher v Serii A a remízu v Lize mistrů na půdě Celtiku. V této sezóně odehrál Massimo v lize celkem dvacet utkání a dal šest gólů, pět z nich za Lazio. Čestný primát za rossoneri vstřelil v sobotu Chievu. Od deníku La Gazzetta dello Sport obdržel zatím průměrnou známku 6,12 na zápas, což je mezi obránci velmi dobré hodnocení.

Lazio v sedmi zápasech odehraných po odchodu Odda pětkrát zvítězilo a dvakrát remizovalo. Obranu biancocelesti dokázal pokořit pouze Colucci z Catanie. Kouč Delio Rossi si vychovává jako náhradu za Odda Ĺ výcara Behramiho. Ten vzhledem k aktuálnímu věku 21 let výkonnostně zřejmě poroste. Behrami je využitelný jako krajní obránce i záložník na pravé straně.

Lazio se v tabulce nachází na čtvrtém místě se 43 body, Milán zaujímá se 40 body pozici šestou. Uvidíme, zda na konci sezóny nebude vzhledem ke konečnému umístění Oddo svého přestupu litovat.

/ it.sports.yahoo.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články