Zpět na » Serie A » Immobile by mohl zamířit do Neapole, Ital by se tomu nebránil

Serie A - Immobile by mohl zamířit do Neapole, Ital by se tomu nebránil

Immobile by mohl zamířit do Neapole, Ital by se tomu nebránil © Daily Star - Ciro Immobile

0

Líbilo se

08.02. - Agent Cira Immobileho Marco Sommella pro italská média uvedl, že útočník Lazia Řím by se nebránil případnému letnímu přesunu do Neapole, která momentálně vévodí celé italské soutěži. Otázkou ovšem je, jak by zareagovalo vedení Lazia.

Ciro Immobile se narodil ve městě Torre Annunziata, což je nedaleko Neapole. A podle svých slov by si za Partenopei jednou chtěl zahrát.

Nyní je ale hráčem Lazia a usiluje o korunku pro krále střelců. Agent italského útočníka Marco Sommella ale dnes uvedl, že po sezóně se bude Immobile rozmýšlet, jak dál.

"Zápas proti Neapoli pro něj znamená vždy hodně," uvedl před šlágrem 24. kola italské ligy Sommella pro Radio Crc. Podle něj by ale případnou nabídku nyní Lazio odmítlo. "Nevím, jestli Neapol za Immobileho nabídne. Pochybuji ale, že by Římané tuto nabídku přijali, především pokud dosáhnou ambiciózních cílů," doplnil hráčův agent.

Ten nicméně uvedl, že právě Immobile by se do Neapole velmi hodil. "Bylo by dobré, kdyby Neapol měla ve svém týmu Cira. Je to hráč, který dokáže nasázet spoustu branek," dodal Sommella na adresu Itala, který má již nyní na svém kontě 20 ligových branek a vede tabulku střelců Serie A.

Pokud by Neapol případně za Cira Immobileho nabídla, jednalo by se minimálně o sumu 50 milionů eur.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články