Zpět na » Serie A » Klaassen opustí Everton, zájem má lídr i Inter

Serie A - Klaassen opustí Everton, zájem má lídr i Inter

Klaassen opustí Everton, zájem má lídr i Inter © skysports.com - Davy Klaassen

1

Líbilo se

30.01. - Davy Klaassen ztratil místo v sestavě Evertonu a podle Sama Allardycea by si měl najít klub, ve kterém bude pravidelně nastupovat. Proto se hovoří o jeho hostování, zájem má Neapol a taktéž Inter Milán, který ale nejprve bude muset někoho prodat.

Manažer Toffees Sam Allardyce nedávno prohlásil, že se Davy Klaassen ideálně nepřizpůsobil na Premier League a na jaře jej čeká boj o to, aby vůbec byl na lavičce.

Dnes měl poté Allardyce prohlásit, že by bylo lepší, kdyby si nizozemský záložník našel nějaký tým, kde by pravidelně hrál a kam by tedy mohl odejít na minimálně půlroční hostování.

A bývalá hvězda Ajaxu už začala hledat, podle informací italských médií se o něj zajímají Inter Milán a Neapol. Podle Calciomercato.com je favoritem na zisk čtyřiadvacetiletého hráče Neapol, která na rozdíl od Interu nemá problémy s Financial Fair Play.

Jistotou ale je, že pokud už Nizozemec bude s přesunem souhlasit, půjde skutečně jen o půlroční hostování. A jisté není ani to, zda by součástí smlouvy byla i výkupní klauzule.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články