Zpět na » Serie A » Inter se chce zbavit Brozoviče, finance mají jít na Pastoreho

Serie A - Inter se chce zbavit Brozoviče, finance mají jít na Pastoreho

Inter se chce zbavit Brozoviče, finance mají jít na Pastoreho © Metro.co.uk - Marcelo Brozovič

1

Líbilo se

30.01. - Inter Milán se obává Financial Fair Play a proto musí před nakupováním prodávat. A aby mohli Nerazzurri získat Javiera Pastoreho, musí se některých hráčů zbavit. Odejít by měl zcela jistě Marcelo Brozovič, který jedná hned se dvěma kluby.

Chorvatský středopolař Marcelo Brozovič už není v plánech Interu Milán a Luciano Spalletti jej chce prodat ještě do konce zimního přestupového období.

Dlouho se o Brozoviče zajímal Arsenal, ten už ale svou nabídku stáhl. Nyní nicméně o něj bojují dále Everton a Sevilla. Sám hráč upřednostňuje Anglii, oficiální nabídku ale předložila pouze Sevilla.

Kouč Vincenzo Montella chce hráče získat na půlroční hostování za 1 milion eur, součástí by poté byla i výkupní klauzule, která číní 28 milionů eur.

Jenže Inter by zase byl raději, kdyby Brozoviče prodal přímo už nyní. Nerazurri totiž mají problém s Financial Fair Play a rádi by ještě do konce ledna získali Javiera Pastoreho, který je na odchodu z Paris St. Germain. Pokud tedy Chorvata prodají přímo, vrátí se Pastore zpět do Itálie, kde v minulosti oblékal dres Palerma.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články