Zpět na » Serie A » Can stále jedná s Juventusem, jistotu ale italský celek nemá

Serie A - Can stále jedná s Juventusem, jistotu ale italský celek nemá

Can stále jedná s Juventusem, jistotu ale italský celek nemá © skysports.com - Emre Can

2

Líbilo se

16.01. - Juventus v zimě Emreho Cana s jistotou nezíská a vedení Staré dámy se trochu obává, aby o něj nepřišlo zcela. Liverpool totiž německému středopolaři nabízí nový kontrakt a podle některých zpráv z Anglie by Can mohl tuto smlouvu podepsat.

Podle anglického deníku The Guardian Liverpool přispěchal s další nabídkou pro Emreho Cana a tentokrát by německého středopolaře mohl udržet.

Can je v posledních měsících spojován s Juventusem, který se měl již s hráčem i předčasně domluvit na kontraktu. Pár dní se poté zdálo, že by Can mohl odejít do Turína už v zimě, Liverpool za něj mohl získat až 6 milionů eur, ale šel do rizika.

S Canem se pokusí prodloužit smlouvu, v opačném případě odejde Němec do Turína v létě zcela zdarma. U Staré dámy by měl poté podepsat na pět let a ročně by si měl přijít na 5 milionů eur plus případné další bonusy.

Jak sám ale defenzivní hráč potvrdil, nic dosud nepodepsal a s Liverpoolem stále jedná. Přemlouvá jej především manažer Jürgen Klopp a je otázkou, zda samotného hráče nenavnadila víkendová výhra ve šlágru Premier League proti Manchesteru City.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Panyny - 17.01. Odpovědět

Nevím, proč pořád upřednostňuje Hendersona, jestli je tlak z vedení, ale Emre musí zůstat. Borec bere 90k týdně i když je u nás takovou dobu, takže se mu nedivím, že možná půjde jinam, ale bude to velká škoda v jeho letech s ním neprodloužit a dát mu víc herního času..

Panyny
Martyx - 17.01. Odpovědět

Kebabák možná ale rozhodně je dobrej.
Sice celou sezónu hrál nic moc ale proti City byl ve středu absolutně nejlepší. Kdyby takhle hrál pořád tak si Henderson ani nezahraje.

Martyx

Další kebabák do party.

BeckhamKakaZidane
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články