Zpět na » Serie A » Nerazzurri mohou přijít o Mchitarjana i Pastoreho, Mário už totiž velkokluby netáhne

Serie A - Nerazzurri mohou přijít o Mchitarjana i Pastoreho, Mário už totiž velkokluby netáhne

Nerazzurri mohou přijít o Mchitarjana i Pastoreho, Mário už totiž velkokluby netáhne © zimbio.com, fotbalportal.cz - Henrik Mchitarjan

0

Líbilo se

05.01. - NEPŘEHLÉDNĚTE Joao Mário měl být hlavním tahákem pro PSG nebo Manchester United, právě portugalského záložníka chtělo vedení Interu Milán použít k tomu, aby získalo Henrikha Mchitarjana z Premier League nebo Javiera Pastoreho z Ligue 1. Nyní je ale situace zcela jiná.

Inter Milán by v lednu moc rád nakupoval. Získat chce Stefana de Vrije či trio z Barcelony. Kromě toho ale taktéž touží po kvalitním ofenzivním záložníkovi, proto se Nerazzurri zaměřili na Henrikha Mchitarjana z Manchesteru United či Javiera Pastoreho z Paris St. Germain.

Oba hráči nejsou spokojeni ve svých klubech a touží po změně. Inter k tomu měl skvělou návnadu, oba celky totiž chtěly získat Joaa Mária, portugalského středopolaře.

Jenže situace se změnila a podle Sky Sport Italia a redaktora Gianlucy Di Marzia oba týmy od tohoto plánu ustoupily a k přestupu tak zřejmě nedojde.

Za Portugalce totiž Inter chce 40 milionů eur, tuto cenu ale v lednu žádný z týmů platit nechce. A pokud italský celek nezíská potřebné finance, nebude moci ani nakupovat. Suning Group má totiž nyní problémy s finančním tokem a v lednu tak dost možná do Milána žádná větší posila nezamíří.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

SMRDÍ

11players

PÍČA

11players

Prej tu je 6 komentářů? tak fajn...

11players

Jak dlouho trvá úpadek AC Milán?

MESSIFCB

tak hrozně moc mě těší číst větu "Suning Group má totiž nyní problémy s finančním tokem" jen ať všichni čínští majitelé takhle dopadnou

Bazilisek22

Proč jen čínští?

FotbalFan
Forte02 - 16.01. Odpovědět

Proc ne i arabaci?

Forte02
Reklama
Reklama
Nejnovější články