Zpět na » Serie A » De Vrije chce Inter, nizozemský stoper by ale rád počkal na nabídku ze Španělska

Serie A - De Vrije chce Inter, nizozemský stoper by ale rád počkal na nabídku ze Španělska

De Vrije chce Inter, nizozemský stoper by ale rád počkal na nabídku ze Španělska © https://pbs.twimg.com - Stefan de Vrij

0

Líbilo se

05.01. - Stefan de Vrij byl v hledáčku Liverpoolu, anglický celek ale získal krajana Virgila van Dijka. Nyní jej chce Inter Milán, samotný hráč ale stále čeká a doufá, že by v brzké době mohla přijít nabídka ze Španělska. Kam by chtěl nizozemský bek přestoupit?

Brzy šestadvacetiletý bek kroutí svou poslední sezónu v Laziu a i když římský celek chtěl obnovu kontraktu, nizozemský hráč se k tomu příliš nemá.

O Stefana de Vrije stál dlouhou dobu Liverpool, jenže ten nedávno získal krajana Virgila van Dijka a na de Vrije tak zanevřel. To ale neplatí o Interu Milán, který chce posílit své defenzivní řady právě ziskem Nizozemce.

Nerazzurri chtějí získat de Vrije už nyní a vedení Lazia se příliš nebrání, jelikož ví, že by v létě ztratili kvalitního hráče zcela zdarma.

Sám Stefan de Vrij ale podle zpráv Munda Deportiva chce počkat, zda nepřijde nabídka z Barcelony. Právě tam by chtěl pětadvacetiletý obránce přestoupit. Lazio by ale spíše nabídlo de Vrije Interu, který by nyní zaplatil požadovanou sumu.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

místo negra uth..negry v Realu nechcem..nigerijce francouský

11players

*místo umtitiho

11players
Reklama
Reklama
Nejnovější články