Zpět na » Serie A » Opustí Vidal Španělsko? Kromě Sevilly má zájem i AS Řím

Serie A - Opustí Vidal Španělsko? Kromě Sevilly má zájem i AS Řím

Opustí Vidal Španělsko? Kromě Sevilly má zájem i AS Řím © Hindustan Times - Aleix Vidal

0

Líbilo se

15.12. - AS Řím chce i na jaře usilovat o Scudetto, proto se v lednovém přestupovém období hodlá posílit. Z Barcelony by do hlavního italského města mohl zamířit záložník Aleix Vidal, který je ale taktéž lákán k návratu do Sevilly. Jak se Vidal rozhodne?

Aleix Vidal přišel do Barcelony v roce 2015, do základní sestavy se ale nikdy plně nepropracoval. V letošní sezóně nastoupil jen do tří ligových duelů a v lednu tak s největší pravděpodobností katalánský velkoklub opustí.

Španělský deník Sport přišel s informací, že zástupci římského AS plánují setkání s vedením Barcelony o možnosti koupi Vidala právě v zimním přestupovém období.

Přemlouvat bude osmadvacetiletého hráče především sportovní ředitel Monchi, který španělského záložníka přivedl už do Sevilly. Problémem pro Řím a také pro Barcelonu je ovšem fakt, že Vidal už nastoupil v Lize mistrů.

Katalánci by chtěli za něj 10 milionů eur, právě kvůli účasti v LM by se ale cena mohla snížit. A to i v tom případě, že Vidal přestoupí do Sevilly, což si podle posledních informací přeje i sám hráč. Jak již ale bylo řečeno, vše by mohl změnit sportovní manažer AS.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
coteo - 16.12. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vitosen.blogspot.cz/

coteo
Reklama
Reklama
Nejnovější články