Zpět na » Serie A » Schick a Džeko by mohli nastoupit spolu, prohlásil Di Francesco

Serie A - Schick a Džeko by mohli nastoupit spolu, prohlásil Di Francesco

Schick a Džeko by mohli nastoupit spolu, prohlásil Di Francesco © zimbio.com - Eusebio Di Francesco na lavičce AS Řím.

0

Líbilo se

15.12. - Trenér římských Vlků Eusebio Di Francesco na tiskové konferenci prohlásil, že by se v základní sestavě brzy mohli pospolu objevit Patrik Schick a Edin Džeko. Jestli se tak ale stane již ve víkendovém utkání proti Cagliari, není jasné.

Edin Džeko zůstal v utkání proti Chievu pouze na lavičce a do hry se dostal až ve druhé půli. To Patrik Schick nakonec odehrál celé utkání, ale AS Řím gól nevstřelil.

V sobotu večer přivítají Vlci Cagliari a trenér Eusebio Di Francesco chystá několik změn. A je také možné, že od první minuty do utkání nastoupí jak Edin Džeko, tak český útočník.

"Soutěží o jednu pozici, ale jak jsem pracoval s Patrikem Schickem, je možné, že by spolu mohli hrát od první minuty. Neříkám ale, že k tomu dojde už zítra," nechal se na tiskové konferenci slyšet kouč AS Di Francesco.

"Hrajeme na tři útočníky a Schick může hrát na dvou pozicích, buď ve středu nebo napravo, v případě, že by hrál Džeko," doplňoval Di Francesco, podle kterého se český útočník každým dnem zlepšuje.

"Musel zlepšit svou kondici, je to ale chytrý chlapec, který ví, jak pracuje. Jsme s ním spokojení, ale stále musí na sobě pracovat. Má obrovské možnosti pro zlepšení, tím ale neříkám, že Schick zítra nenastoupí od první minuty," dodal Di Francesco.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
coteo - 16.12. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://vitosen.blogspot.cz/

coteo
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články