Zpět na » Serie A » Mourinho chystá ohromující nabídku za Milinkoviče-Saviče. Může vůbec Lazio odmítnout?

Serie A - Mourinho chystá ohromující nabídku za Milinkoviče-Saviče. Může vůbec Lazio odmítnout?

Mourinho chystá ohromující nabídku za Milinkoviče-Saviče. Může vůbec Lazio odmítnout? © zimbio.com - Sergej Milinkovič-Savič.

0

Líbilo se

10.12. - Manažer Rudých ďáblů José Mourinho nadále touží získat srbského záložníka Sergeje Milinkoviče-Saviče a podle posledních informací anglických médií chystá ohromující nabídku, kterou snad ani římský klub nemůže odmítnout.

Teprve dvaadvacetiletý srbský záložník kroutí v Laziu teprve svou třetí sezónu, již v zimě by ale podle anglických médií mohl Římany opustit.

O Sergeje Milinkoviče-Saviče se už téměř rok zajímá Manchester United a především manažer Rudých ďáblů José Mourinho. Ten má nyní pro Lazio takovou nabídku, která se jednoduše neodmítá.

Podle webu Sunday Express Manchester United chce Srba získat za astronomických 95 milionů liber, tedy něco málo přes 100 milionů eur. Ačkoliv zrovna včera agent záložníka řekl, že Milinkovič-Savič není na prodej za žádnou cenu, tato suma by mohla zástupcům Lazia změnit názor.

Letos odehrál Sergej Milinkovič-Savič dosud sedmnáct utkání a na své konto si připsal pět branek. Další by ale už mohl přidávat v Anglii. Je ale otázkou, zda United tuto sumu nabídnou už v lednu nebo si počkají do letního přestupového období.

Kam dál?

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Wazz - 11.12. Odpovědět

hodil by se ale ne za 100mega

Wazz
Kuzma - 11.12. Odpovědět

tak určitě ... Smajlík 5 Smajlík 5 Smajlík 5

Kuzma

Šílený...

Tomguncz1
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články