Zpět na » Serie A » Kaká jako Zidane? Legenda AC by jednou ráda trénovala

Serie A - Kaká jako Zidane? Legenda AC by jednou ráda trénovala

Kaká jako Zidane? Legenda AC by jednou ráda trénovala © SBS - Kaká

1

Líbilo se

17.11. - Zinedine Zidane je velmi úspěšným koučem Realu Madrid, v jeho stylu by se chtěl do trénování dostat i Kaká, legenda milánského AC a současný středopolař amerického Orlanda. Kaká by jednou rád vedl právě AC Milán.

Vítěz Zlatého míče z roku 2007 by po skončení kariéry rád zůstal ve fotbalovém prostředí. Současný hráč amerického Orlanda nyní dokonce zvažuje konec kariéry, podle posledních informací ale svou kariéru ukončí až po následující sezóně.

Vrátit by se měl do Sao Paula, poté by ale rád získal jednu z funkcí u milánského AC. Kaká by chtěl napodobit Zinedine Zidaneho, kterému se jako trenérovi velmi daří v Realu Madrid.

"Nemám smlouvu s nikým, ale stále chci hrát. Možnosti jsou otevřené a já se v následujících týdnech rozhodnu," řekl Kaká pro Przeglad Sportowy.

"Stát se trenérem jako Zidane? Proč ne, rozhodně chci zůstat v tomto prostředí, například jako trenér nebo sportovní ředitel. Abych se mohl stát trenérem, potřebuji využít všechny své poznatky, hlavně od Josého Mourinha nebo Carla Ancelotti," doplňoval Kaká a vyjádřil se i k možnosti vést Rossoneri.

"Trénovat Milán? Proč ne? Milán mám stále v srdci, ostatně jako každý klub, ve kterém jsem působil. Možnosti jsou skutečně otevřené," dodal brazilský středopolař.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články