Zpět na » Serie A » Dohoda Cana s Juventusem zřejmě padá, Němec by mohl zůstat v Anglii

Serie A - Dohoda Cana s Juventusem zřejmě padá, Němec by mohl zůstat v Anglii

Dohoda Cana s Juventusem zřejmě padá, Němec by mohl zůstat v Anglii © zimbio.com - Emre Can se raduje z branky.

0

Líbilo se

12.11. - Juventus Turín stojí o Emreho Cana již několik let, po nynější sezóně se ale německý záložník stane volným hráčem a na Apeninský poloostrov by tak mohl zamířit zadarmo. Jenže podle posledních informací zůstane Can v Anglii, přesune se pouze do Manchesteru.

Emre Can se po sezóně stane volným hráčem a Liverpool o něj s největší pravděpodobností přijde, jelikož se Can nemá k prodloužení stávajícího kontraktu.

Emimentní zájem o německého středopolaře má už dlouhá léta Juventus, který se měl dokonce s Canem předběžně dohodnout. Stará dáma se poté nebránila příchodu již v lednu, v tom případě by Reds inkasovali i nějaké ty finanční prostředky.

Jenže podle posledních informací italských médií z dohody se Starou dámou sešlo a Emre Can zůstane v Anglii. Podle anglického deníku Star má třiadvacetiletý záložník namířeno do Manchesteru City, který nyní vládne celé Premier League.

Juventus se ale údajně nemíní vzdát a hodlá Canovi nabídnout lepší podmínky. K přesunu do Turína by měl přispět i Sami Khedira, reprezentační kolega Cana. Je ale otázkou, zda již není pozdě a zda Němec skutečně nezamíří k Citizens.

Kam dál?

Více informací o Liverpool FC naleznete na lfcway.com.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články