Zpět na » Serie A » Bellerín byl v létě lákán Juventusem. Přijde ze strany Staré dámy nabídka i v lednu?

Serie A - Bellerín byl v létě lákán Juventusem. Přijde ze strany Staré dámy nabídka i v lednu?

Bellerín byl v létě lákán Juventusem. Přijde ze strany Staré dámy nabídka i v lednu? © dailymail.co.uk - Héctor Bellerín letos asi do Barcelony nepřijde

1

Líbilo se

09.11. - Héctor Bellerín mohl od nové sezóny nastupovat za Juventus, vládce italské Serie A se o španělského obránce několikrát pokoušel, dvaadvacetiletý hráč se ale rozhodl zůstat v Arsenalu. Může ale přijít další nabídka ze strany Staré dámy?

O španělského obránce se zajímala v létě Barcelona, hlavním kandidátem na zisk dvaadvacetiletého beka ale byl Juventus, který měl velký zájem Bellerína získat.

Podle Tuttomercatowebu Stará dáma jednala jak s Bellerínem, tak s jeho agentem. Několikrát Španěla kontaktovala, ale dohody nakonec nedosáhla. Náhradu za Diega Alvese, který zamířil do Paris St. Germain, tak musela hledat jinde.

Proto z milánského AC přišel Mattia De Sciglio. Podle některých spekulací ale Juventus o Bellerína nadále stojí a v zimě se jej pokusí znovu přemlouvat k příchodu na Apeninský poloostrov.

Héctor Bellerín v roce 2011 opustil barcelonskou akademii a zamířil do Arsenalu. Jeden z klíčových hráčů Gunners má v Anglii smlouvu do roku 2023 a je otázkou, za jakou sumu by byl Arsenal ochotný Bellerína prodat.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
COOKLO - 10.11. Odpovědět

diego alves, hlavne ze umite davat ban, ale psát sracky vám jde pořád

COOKLO
Oliva - 11.11. Odpovědět

Jestli ctou tvoje komentare, tak se nedivim, ze pisou tak, jak pisou.

Oliva

Sem nevěděl že Alvés se přejmenoval na Diega. Smajlík 2

MESSIFCB
Reklama
Reklama
Nejnovější články