Zpět na » Serie A » Giroud by mohl opustit Londýn, zájem má mistr a Inter

Serie A - Giroud by mohl opustit Londýn, zájem má mistr a Inter

Giroud by mohl opustit Londýn, zájem má mistr a Inter © zimbio.com, fotbalportal.cz - Giroud bude Arsenalu na začátku sezóny chybět

1

Líbilo se

10.10. - Olivier Giroud by mohl poprvé v kariéře okusit italskou Serii A. O útočníka londýnského Arsenalu se zajímají aktuálně dva italské celky, úřadující mistr z Turína a Inter Milán, který hledá vhodné doplnění k Mauro Icardimu. Nabídka by mohla přijít v létě.

V létě měl Olivier Giroud blízko k Evertonu, spekulovalo se i o dalších týmech. Francouzský útočník ale setrval v Arsenalu a rozhodl se bojovat o základní sestavu.

Jenže Gunners v létě získali Alexandre Lacazetteho a Giroud od té doby nebyl v Premier League v základní sestavě. Pokud se jeho situace nezlepší, bude Francouz přemýšlet o odchodu.

Jeho situaci nyní bedlivě sledují dva italské celky, úřadující mistr z Turína a Inter Milán. Juventus se bojí letní ztráty Paula Dybaly a Maria Mandžukiče, Inter zase hledá vhodné doplnění k Icardimu.

Spekulovalo se i o zájmu Rossoneri, AC Milán má ovšem po příchodu Nikoly Kaliniče či Andrého Silvy útočníků dostatek. V případě přesunu by jeden z týmů za jednatřicetiletého útočníka zaplatil sumu kolem dvaceti miliionů eur.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Arsenal FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články