Zpět na » Serie A » Gilardino zůstává v Itálii, Neapol ale neposílí

Serie A - Gilardino zůstává v Itálii, Neapol ale neposílí

Gilardino zůstává v Itálii, Neapol ale neposílí © goal.com - Alberto Gilardino

2

Líbilo se

04.10. - Alberto Gilardino si konečně našel nový klub. Italský útočník nakonec zůstává v Itálii, dvouletou smlouvu podepsal s druholigovou Spezií. V posledních dnech se spekulovalo o zájmu Neapole, která znovu přišla o polského kanonýra Arkadiusze Milika.

Přitom ještě v září Alberto Gilardino druhou ligu hrát odmítl, nabídka tehdy přišla z Venezie, kterou trénuje Filippo Inzaghi.

Pětatřicetiletý útočník, který loňskou sezónu strávil v Empoli a Pescaře, ale nakonec Serii B hrát bude. Původně se hovořilo o nabídce Montrealu Impact či Crystal Palace.

Do úvahy přicházelo i angažmá v Neapoli, jelikož momentálně vedoucí celek znovu přišel o Arkadiusze Milika. Ten by ale podle posledních informací mohl být k dispozici už v lednu a tak Partenopei od Gilardina upustili.

Italský útočník se tak nakonec dohodl na dvouleté smlouvě se Spezií. „Spezia Calcio oznamuje, že se dohodla na příchodu Alberta Gilardina. Ten bude minimálně po dobu dvou let nosit na dresu číslo deset,“ stojí v oficiálním prohlášení klubu.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
denst - 05.10. Odpovědět

kurzové sázení, velmi spolehlivé informace

http://ponetes.blogspot.cz

denst
Reklama
Reklama
Nejnovější články