Zpět na » Serie A » Milik má smůlu jako hrom, kvůli dalšímu těžkému zranění přijde minimálně o šest měsíců

Serie A - Milik má smůlu jako hrom, kvůli dalšímu těžkému zranění přijde minimálně o šest měsíců

Milik má smůlu jako hrom, kvůli dalšímu těžkému zranění přijde minimálně o šest měsíců © The World Game - SBS - Arkadiusz Milik

1

Líbilo se

24.09. - Před rokem si v rámci reprezentační pauzy Arkadiusz Milik vážně poranil levé koleno. Včera v utkání na půdě nováčka ze Spalu to bylo pro změnu pravé koleno, které utrpělo těžké zranění. A polský útočník bude znovu velmi dlouho na marodce.

8. října minulého roku si Arkadiusz Milik v utkání polské reprezentace přetrhl přední zkřížený vaz a sezóna pro něj předčasně skončila.

V létě se Polák vrátil a tvrdil, že je silnější než před zraněním. Jenže hned v úvodu nové sezóny přišlo totožné zranění, tentokrát se jedná o koleno pravé.

Milik se zranil v samotném závěru včerejšího duelu a původně se zdálo, že se o nic vážného nejedná, což potvrdil sám útočník. Jenže podle posledních zpráv je vše jinak. Ještě zítra by se měl kanonýr Partenopei podrobit operaci a poté by měl chybět minimálně šest měsíců.

Sky Sport Italia, Rai Sport a La Repubblica informují o tom, že si Milik přetrhl přední zkřížený vaz a sezóna pro něj možná znovu skončila. Neapol tak bude mít k dispozici znovu jediného klasického centra, v lednu by si poté měla Neapol stáhnout z hostování Roberta Ingleseho, který prožívá velmi dobré období své kariéry v Chievu.

Kam dál?

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Pure - 25.09. Odpovědět

To je smola toto..Mne sa jeho hra ozaj pacila..Obidve kolena vpc..

Pure
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články