Zpět na » Serie A » Dybala zase řádil, Kalinič zajistil výhru Rossoneri

Serie A - Dybala zase řádil, Kalinič zajistil výhru Rossoneri

Dybala zase řádil, Kalinič zajistil výhru Rossoneri © zimbio.com - Nikola Kalinič se raduje z branky.

1

17.09. - REVIEW Paulo Dybala má v úvodu nové sezóny nevídanou formu, tentokrát hattrickem sestřelil Sassuolo. Konečně se v dresu milánského AC prosadil i Nikola Kalinič, díky jeho dvěma gólům uspěli Rossoneri v domácím prostředí proti Udinese.

Sassuolo 1:3 (0:1) Juventus

Branky: 51. Politano (Adjapong) - 16. Dybala (Mandžukić), 49. Dybala (Cuadrado), 63. Dybala

Již ve třetí minutě mohl jít obhájce Scudetta do vedení, Pjaničovu ránu ale dokázal zneškodnit Consigli. O šest minut později nebezpečně pálil Higuaín, domácí gólman byl znovu na místě.

V 16. minutě už ovšem lovil míč ze sítě. Mario Mandžukič z levé strany přihrál na Dybalu a ten z první nádherně trefil k pravé tyči. Poté zahrozili i domácí, do dobré příležitosti se dostal Politano, Buffon ale dokázal zasáhnout.

Po změně stran to byl znovu Dybala, který rozvlnil síť. Ve 49. minutě jej našel Cuadrado a argentinský útočník poslal míč přesně k levé tyči.

US Sassuolo v Juventus - Serie A
Paulo Dybala je ve vynikající formě. (zdroj: zimbio.com)

Následně ovšem Sassuolo dokázalo snížit. Adjapong vylákal Buffona ven z branky a následně poslal míč do míst, kde stál nehlídaný Politano, který míč uklidil do prázdné branky. Poslední slovo měl ale Dybala, který v 63. minutě parádně zakroutil přímý kop a zpečetil hattrick.

Juventus je tak stále stoprocentní, v Sassuolu zvítězil 1:3 a stále tak o skóre vede italskou Serii A.

AC Milán 2:1 (2:1) Udinese

Branky: 22. N. Kalinić (Calabria), 31. N. Kalinić (Kessié) - 28. Lasagna

Desátá minuta přinesla hostům nečekané vedení, po skvělém úniku se prosadil Lasagna. Video ovšem odhalilo těsný ofsajd a tak se hosté příliš dlouho neradovali.

Do vedení se tak dostal favorit, ve 22. minutě Calabria poslal přesný centr na Kaliniče, který ve skluzu poslal domácí do vedení. Brzy ale bylo vyrovnáno, konkrétně za šest minut. Tragickou rozehrávku domácích vystihl Lasagna a parádní ranou překonal Donnarummu.

Nakonec ale první půli ovládli domácí. O tři minuty později centroval Biglia, Kessié prodloužil a Kalinič nadvakrát překonal Scufetta.

AC Milan v Udinese Calcio - Serie A
Nikola Kalinič v utkání proti Udinese. (zdroj: zimbio.com)

Po přestávce mohl vyrovnat střídající Bajič, hlavou těsně přestřelil. V 82. minutě poté hattricku docíílil Kalinič, rozhodčí ale kvůli ofsajdu po poradě s videem gól opět neuznal. AC Milán se přesto může radovat z důležité výhry. Napravil porážku s Laziem a Udinese doma porazil 2:1.

Výsledky nedělních zápasů 4. kola italské Serie A:

Sassuolo - Juventus 1:3 (51. Politano - 16., 49. a 63. Dybala)
Turín FC - Sampdoria 2:2 (13. Baselli, 15. Belotti - 1. Zapata, 34. Quagliarella)
Spal - Cagliari 0:2 (17. Barella, 68. Joao Pedro)
Neapol - Benevento 6:0 (3. Allan, 15. Insigne, 27., 65 z pen. a 90. z pen. Mertens, 32. Callejón)
AC Milán - Udinese 2:1 (22. a 31. Kalinić - 28. Lasagna)
Chievo -Atalanta 1:1 (52. Bastien - 85. z penalty Gómez)
Janov - Lazio 2:3 (57. a 73. Pellegri - 13. Bastos, 70. a 82. Immobile)