Zpět na » Serie A » Immobile zlikvidoval Milán, Inter stále stoprocentní

Serie A - Immobile zlikvidoval Milán, Inter stále stoprocentní

Immobile zlikvidoval Milán, Inter stále stoprocentní © zimbio.com - Ciro Immobile hattrickem smetl Milán.

1

10.09. - REVIEW Ve šlágru kola Lazio Řím překvapivě lehce zničilo AC Milán poměrem 4:1, o výhru domácích se hattrickem postaral Ciro Immobile. Úspěšný byl i Inter Milán, který doma porazil SPAL 2013 díky penaltě Maura Icardiho a parádní ráně Ivana Perišiče.

Inter Milán 2:0 (1:0) SPAL 2013

Branky: 27. Icardi z penalty, 87. Perišić

Inter mohl jít do vedení už v 5. minutě, Perišič ovšem těsně minul pravou tyč. O tři minuty později na druhé straně zakončoval Borriello, Handanovič ale zasahovat nemusel.

Ve 22. minutě srazil Vicari Mária a rozhodčí odpískal přímý volný kop. Po poradě s videem ale nařídil penaltu, kterou následně s přehledem proměnil kapitán Nerazzurri Mauro Icardi.

Zvýšit ještě před přestávkou mohl Candreva, Gomis skvěle zasáhl. A lépe si nevedl ani D´Ambrosio, Gomis byl znovu na místě. Velmi jistý výkon předváděl i ve druhé půli, nakonec ale podruhé přeci jen inkasoval.

Škriniar svou dělovkou jen orazítkoval břevno, V 87. minutě ale nacentroval D´Ambrosio a Ivan Perišič skvostnou ranou pod břevno upravil na konečných 2:0.

FC Internazionale v Spal - Serie A
Ivan Perišič vstřelil nádhernou branku. (zdroj: zimbio.com)

Lazio Řím 4:1 (2:0) AC Milán

Branky: 38. z penalty, 42. a 48. Immobile, 49. Alberto - 56. Montolivo

Počasí šlágru málem zabránilo, nakonec se utkání mezi Laziem Řím a AC Milánem odložilo jen o hodinu. A fanoušci římského klubu byli jistě rádi, že se zápas nakonec uskutečnil.

Domácím se brzy po začátku zranil obránce Wallace, nahradil jej Bastos. Hned vzápětí mohli domácí otevřít skóre, Donnarumma si ale se střelou jednoho z domácích borců poradil.

Ve 38. minutě už ovšem lovil míč ze své sítě. Kessié v pokutovém území srazil Luise Alberta a Ciro Immobile tvrdou střelou k pravé tyči poslal Lazio do vedení. Po čtyřech minutách se navíc mohl radovat podruhé. Po skvělém centru Luliče Immobile volejem opět překonal Donnarummu.

SS Lazio v AC Milan - Serie A
Ciro Immobile je jednoznačnou hvězdou 3. kola Serie A. (zdroj: zimbio.com)

A tři minuty po přestávce už Immobile mohl slavit hattrick. Vynikající přihrávku mu poslal Parolo a Immobile už měl jednoduchou práci. Uběhla navíc jen minuta a Immobile byl znovu v akci. Tentokrát přihrával a do střelecké listiny se zapsal i Luis Alberto.

Vincenzo Montella reagoval střídáním, na hřiště poslal Calhanogla a Kaliniče. Hostům se ale podařilo jen snížit, míč do branky dostal Riccardo Montolivo. V závěru stojí za zmínku ještě zbytečná červená karta pro kapitána domácích Marca Parola, na výsledku to ale již nic nezměnilo.

Lazio Řím posadilo AC Milán zpět na zem, v domácím prostředí zvítězilo s přehledem 4:1.

Kompletní výsledky nedělních zápasů 3. kola italské Serie A:

Inter Milán - SPAL 2013 2:0 (27. Icardi z penalty, 87. Perišić)
Atalanta - Sassuolo 2:1 (35. Cornelius, 77. Petagna - 28. Sensi)
Cagliari - Crotone 1:0 (33. Sau)
Hellas Verona - Fiorentina 0:5 (2. Simeone, 10. Thereau z penalty, 24. Astori, 62. Veretout, 89. Dias)
Udinese - Janov 1:0 (16. Jankto)
Lazio - AC Milán 4:1 (38. z penalty, 42. a 48. Immobile, 49. Alberto - 56. Montolivo)
Benevento - Turín FC 0:1 (90+3. Falqué)

Více informací o Inter Milán naleznete zde.