Zpět na » Serie A » Juventus znovu nezaváhal, Dybala potvrdil formu

Serie A - Juventus znovu nezaváhal, Dybala potvrdil formu

Juventus znovu nezaváhal, Dybala potvrdil formu © zimbio.com - Paulo Dybala v utkání proti Chievu.

1

09.09. - REVIEW Nenastoupil od začátku, přesto se opět trefil. Paulo Dybala pátou brankou v sezóně uzavíral skóre dnešního utkání, Stará dáma doma bez problémů porazila Chievo. Druhé střetnutí mezi Sampdoriií a AS Řím se kvůli nepříznivému počasí neuskutečnilo.

Juventus 3:0 (1:0) Chievo Verona

Branky: 17. Hetemaj vl., 59. Higuaín, 83. Dybala

Juventus potvrdil svou stoprocentní bilanci domácí výhrou nad Chievem. Tu si zajistil prakticky už v 17. minutě, kdy si míč po standardce Pjaniče do vlastní sítě srazil Hetemaj.

Vyrovnat mohl po šikovně rozehraném přímém kopu Radanovič, výborně ovšem zasáhl Szczesny. Další šanci si jeden z celků vypracoval až po hodině hry. Pjanič skvěle vysunul Higuaína a ten nádhernou ranou pod břevno zvýšil na 2:0.

V té chvíli už byl na hřišti i Paulo Dybala, trenér Massimiliano Allegri dal od první minuty šanci Costovi. Branku ale nakonec Argentinec přeci jen zaznamenal.

V 84. minutě střídající Bernardeschi našel Dybalu, ten potáhl míč a poté přesnou ranou k levé tyči zvýšil na konečných 3:0. Dybala se tak trefil i ve svém třetím duelu nové sezóny, na svém kontě má již pět tref a Juventus povede italskou soutěž nejspíše i po třetím kole.

Více informací o Juventus FC naleznete zde.