Zpět na » Serie A » Kapitán Interu dostane novou smlouvu, ostatní kluby ho mohou získat za 110 milionů eur

Serie A - Kapitán Interu dostane novou smlouvu, ostatní kluby ho mohou získat za 110 milionů eur

Kapitán Interu dostane novou smlouvu, ostatní kluby ho mohou získat za 110 milionů eur © unionesarda.it - Mauro Icardi

1

Líbilo se

04.09. - Kapitán Interu Milán Mauro Icardi byl i letos lákán několika evropskými velkokluby, Nerazzurri ale neopustil a brzy tak na stůl dostane novou, notně vylepšenou smlouvu. Ta bude obsahovat i výkupní klauzuli nastavenou na 110 milionů eur.

Před čtyřmi lety za něj Inter Milán dal jen 6 milionů eur, nyní je jeho cena několikanásobně vyšší. Mauro Icardi se vypracoval na jednoho z nejlepších útočníků italské ligy a řekl si o pozornost velkoklubů.

V létě o něj několik takových stálo, Inter ale nakonec svůj klenot udržel a nyní s ním podepíše novou smlouvu, díky které by si měl přijít až na dvojnásobek své nynější gáže.

V kontraktu bude mít navíc Icardi doložku o případném uvolnění, která bude nastavena na 110 milionů eur. Má ale hned dva háčky. Bude platit jen pro zahraniční kluby a může být aktivována jen do 20. července každého přestupového období.

Inter tak v praxi zabrání tomu, aby se protahovala jednání o jeho případném prodeji. Pokud někdo do 20. července nepoloží na stůl 110 milionů eur, Icardi nikam neodejde a Inter se nebude moci strachovat o to, aby byl před začátkem nové sezóny bez kanonýra.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Klauzula na 110mil? Smajlík 3 Smajlík 2 Sak to ho vykupi z tej klauzuli aj taka Swansea

TerrysBlueArmy

hej aj FK Štrbské pleso Smajlík 5 Smajlík 5

elpresident3
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články