Zpět na » Serie A » Dybala hattrickem sestřelil Janov, Icardi řádil proti Římu, stoprocentní i AC Milán

Serie A - Dybala hattrickem sestřelil Janov, Icardi řádil proti Římu, stoprocentní i AC Milán

Dybala hattrickem sestřelil Janov, Icardi řádil proti Římu, stoprocentní i AC Milán © zimbio.com - Paulo Dybala proměňuje penaltu.

1

27.08. - REVIEW Šlágr kola vyzněl ve prospěch Interu Milán, který otočil duel s římským AS a i díky dvěma gólům kapitána Maura Icardiho zvítězil 1:3. Už v 8. minutě Juventus prohrával v Janově o dvě branky, nakonec ale zvítězil 2:4. Hattrickem se o to postaral Paulo Dybala. Po 2. kole zůstávají stoprocentní i AC Milán, Neapol či Sampdoria.

FC Janov 2:4 (2:2) Juventus Turín

Branky: 1. Pjanič vlastní, 8. Galabinov (pen.) - 14. Dybala (Pjanić), 45+4. Dybala (pen.), 62. Cuadrado (Mandžukić), 90+2. Dybala (Higuaín)

Juventus předvedl jeden z nejlepších obratů za posledních několik let. Taky na to ale měl dost času. Už ve dvacáté vteřině totiž odcentroval Pandev a Chiellini tečoval míč přímo k Pjaničovi.

Ten už nemohl nijak reagovat a míč si srazil do vlastní sítě. V 5. minutě poté v pokutovém území fauloval Lichtsteiner a po konzultaci s videem rozhodčí odpískal penaltu. Galabinov poslal míč doprostřed brány a s Juventusem bylo zle.

Jenže ne na dlouho. Už za šest minut zpětnou přihrávku vyslal Pjanič a Paulo Dybala snížil. Stejný hráč poté na konci první půle vyrovnal, když po ruce Lazoviče proměnil pokutový kop.

Genoa CFC v Juventus - Serie A
Paulo Dybala znovu řádil. (zdroj: zimbio.com)

Rozhodující moment přišel po hodině hry. Po centru Mandžukiče si míč výborně zpracoval Cuadrado a poslal jej za gólmana Perina. V závěru poté Higuaín přenechal míč Dybalovi a ten střelou k bližší tyči překvapil Perina. Zkompletoval tak hattrick a Juventus porazil Janov vysoko 4:2.

AS Řím 1:3 (1:0) Inter Milán

Branky: 15. Džeko (Nainggolan) - 67. Icardi (Candreva), 77. Icardi (Perišić), 87. Vecino (Perišić)

Šlágr kola patřil Interu, i když to tak dlouho nevypadalo. Ve 12. minutě mohl skóre otevřit Candreva, ve stoprocentní šanci minul. A za tři minuty bylo zle, Nainggolan skvělým pasem našel Džeka, ten si míč fantasticky zpracoval a poslal AS do vedení.

AS Roma v FC Internazionale - Serie A
Gól Edina Džeka nestačil. (zdroj: zimbio.com)

Poté následovaly dvě tyče, nejprve zasáhl konstrukci Nainggolan a poté i Perotti. A místo zvýšení přišlo srovnání. O dvě minuty poté totiž Candreva prostrčil míč na Icardiho a ten v pádu dokázal překonat Alissona.

A za deset minut poté už Inter vedl. Skvělou práci odvedl Perišič, z levé strany našel Icardiho a kapitán Nerazzurri potvrdil svou vynikající formu.

Římané se tlačili za vyrovnáním, místo toho ale přišla třetí branka. V 87. minutě v rámci rychlého protiútoku Perišič našel Vecina a ten si u Interu otevřel střelecký účet. Inter tak zvládl oba náročné duely se skvělým skóre 6:1 a vede italskou Serii A.

Kompletní výsledky 2. kola italské Serie A:

Janov - Juventus 2:4 (1. Pjanić vl., 7. Galabinov z pen. - 14. a 45+4. z pen. a 90+2. Dybala, 62. Cuadrado)
Benevento - Bologna 0:1 (55. Donsah)
AS Řím - Inter Milán 1:3 (15. Džeko - 67. a 77. Icardi, 87. Vecino)
Turín - Sassuolo 3:0 (44. Belotti, 84. Ljajić, 88. Obi)
AC Milán - Cagliari 2:1 (10. Cutrone, 70. Suso - 56. João Pedro)
Crotone - Hellas 0:0
Fiorentina - Sampdoria 1:2 (50. Badelj - 32. Caprari, 35. z penalty Quaqliarella)
Chievo - Lazio 1:2(34. Pucciarelli - 11. Immobile, 89. Milinković-Savić)
Neapol - Atalanta 3:1 (56. Zielinski, 61. Mertens, 87. Rog - 16. Cristante)
SPAL - Udinese 3:2 (25. Borriello, 54. Lazzari, 90+4. Rizzo - 72. Nuytinck, 87. z penalty Théréau)

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Více informací o Inter Milán naleznete zde.