Zpět na » Serie A » Barcelona podle médií upustila od Dybaly, ve hře je ale Mahrez

Serie A - Barcelona podle médií upustila od Dybaly, ve hře je ale Mahrez

Barcelona podle médií upustila od Dybaly, ve hře je ale Mahrez © zimbio.com, fotbalportal.cz, logos.wikia.com - Dybala odmítl Barcelonu

4

Líbilo se

14.08. - Paulo Dybala s největší pravděpodobností zůstane v Turíně. Podle španělského listu Mundo Deportivo mu vedení Barcelony oznámillo, že k Lionelu Messimu ideálně nepasuje. Rozdílné by to mohlo být u Riyada Mahreze, o kterého stále stojí AS Řím.

Barcelona je v posledních týdnech výrazně propojena s italským fotbalem. Katalánský velkoklub několikrát nabízel za Paula Dybalu, naposledy údajně až 150 milionů eur. Nyní je ale vše jinak, podle listu Mundo Deportivo se žádný přestup konat nebude.

Ne, že by tedy Juventus s nabídkou souhlasil, ale zároveň vedení Barcelony argentinskému střelci oznámilo, že se ideálně nehodí k dvojici Lionel Messi - Luis Suárez. Především poté k prvnímu jmenovanému.

Náhradníkem Neymara by se tak mohl stát Riyad Mahrez, který byl v posledních týdnech spojován s přesunem do Říma, Vlci ale stále nenabídli požadovaných 40 milionů eur.

Naposledy AS nabídlo 35 milionů eur, informoval o tom deník Corriere dello Sport. Vzápětí ale Leicester zvýšil požadované odstupné na 45 milionů eur a s touto sumou od Římanů Leicester počítat nemůže.

Jiné to ale může být s Barcelonou, která údajně chystá za alžírského středopolaře nabídku. Právě Mahrez by nakonec v Barceloně mohl Neymara nahradit.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Pure - 15.08. Odpovědět

Kto si ide podat na treble pre Real? Smajlík 19

Pure

Podle mě to barca udělala špatně, nejdřív někoho koupit a pak prodat Neymara, protože teď buď nic nekoupí, nebo koupí, ale hráč bude stát za hovno, nebo koupí, ale za přemrštěnou cenu jelikož ostatní ví, že mají prachy.

FailManCZ

Barca ale na výběr neměla, vždyť to bylo ze dne na den, šejkové přišli z penězma, Neymar souhlasil a nikomu z vedení nic dopředu neřekl. Přestup byl na světě během pár dní. Neměli absolutně prostor pro to, aby se podle toho zařídili, každopádně teď jsou v hodně složité situaci. Sám jsem zvědavý, kdo kvalitní přijde, Paulinha nepočítám, to není kvalita...ať za dvojici Coutinho Dybala vysolí klidně 4 miliardy, protože jinak to v těžkých zápasech projedeme na chybějící kvalitu na určitých postech.

Bolomsson85

Tak Paulinha už koupili tak koupi druhého drevaka a je vystaráno, třetí místo v lize a v lize mistrů druhé housle

ILOVEBarcelona
balmain - 14.08. Odpovědět

Mahrez určitě dřevák není:)

balmain

Není ale jako náhrada za Neymara? Tady jde i o určitou prestyž. Kdyby přišel jako doplnění kádru za 30 mega tak dobrej kauf a všichni budou spokojeni, ale jako plnohodnotný člen základní sestavy a hlavně náhrada za Neymara? To je prostě špatenka na úrovni Paulinha.

Bal-lack
balmain - 15.08. Odpovědět

předminuou sezonu byl nejužitečnější hráč ligy a hráč roku..v tu dobu, kdyby ho Barcelona koupila, budete tu psát uplně jinak...

balmain

S tím plně souhlasím, ale letos tomu je už jinak...

Bal-lack
Reklama
Reklama
Nejnovější články