Zpět na » Serie A » Mor, Mahrez, Schick. Jak se vyvíjí tři očekávané přestupy?

Serie A - Mor, Mahrez, Schick. Jak se vyvíjí tři očekávané přestupy?

Mor, Mahrez, Schick. Jak se vyvíjí tři očekávané přestupy? © goal.com - Patrik Schick

3

Líbilo se

09.08. - Emre Mor, Riyad Mahrez, Patrik Schick. Český útočník už v Itálii působí, přesto by měl změnit dres a jedním z možných zájemců je údajně Inter Milán. Do Itálie se také chystají i první dva jmenovaní. Co nového je u těchto fotbalistů a kam by nakonec mohli zamířit?

Patrik Schick

Patrik Schick do Juventusu s velkou pravděpodobností nezamíří. Přestup ztroskotal kvůli nevydařené zdravotní prohlédce. O českého útočníka je však stále v Itálii zájem a momentálně nejvíce ze strany Interu Milán. Tam by ho údajně měla čekat další zdravotní prohlídka a český talent bude doufat, že dopadne dobře a ukáže tak i Juventusu, že udělal chybu, když jeho přestup nedotáhl do konce.

UC Sampdoria v AC ChievoVerona - Serie A
Patrik Schick v utkání proti veronskému Chievu. (zdroj: zimbio.com)

Pokud bude úspěšná, Inter za něj Sampdorii zaplatí 30 milionů eur. Do hry by ale rád vstoupil i AS Řím, podle Corriere dello Sport je ovšem dost možná pozdě. Do konce týdne by se totiž Schick mohl stát novým hráčem Nerazzurri.

Emre Mor

Turecký reprezentant měl blízko k Fiorentině, nakonec se zdálo, že skončí v Interu Milán. Ten ale mladého ofenzivního hráče chtěl na hostování, což Dortmund odmítl.

Pokud Inter skutečně Mora chce, má rovnou zaplatit 20 milionů eur. I kvůli Schickovi se ale nyní Inter rozhoduje, co dál.

Zájem o Emreho Mora mělo i Fenerbahce, prezident klubu Aziz Yildirim ale potvrdil, že Dortmund by raději svého hráče poslal do Itálie. "Udělali jsme za něj nabídku. Dortmund ale chce Mora raději v Interu. Je to proto, jelikož Borussia chce hráče Interu," řekl Aziz Yildirim s tím, že za Mora istanbulský celek nabízel 2 miliony eur v rámci hostování a dalších 8 milionů eur v případě uplatnění opce.

AC Milan v Borussia Dortmund - 2017 International Champions Cup China
Emre Mor je na cestě do Interu Milán. (zdroj: zimbio.com)

Riyad Mahrez

Alžírský fotbalista chce Leicester opustit, první kolo za Lišky ale zřejmě odehraje. O Mahreze stojí AS Řím, podle informací Corriere dello Sport ale neuspěl se dvěma nabídkama a další už údajně nepřijde.

Do hry ale vstoupil Inter Milán. Pokud Nerazzurri opustí Antonio Candreva (a zamíří do Chelsea), mohl by milánský celek za Mahreze zaplatit 40 milionů eur.

Walter Sabatini, technický ředitel Interu, se již sešel se zástupci Leicesteru, ke konkrétní nabídce ale dosud nedošlo.

Wolverhampton Wanderers v Leicester City - Pre-Season Friendly
Riyad Mahrez před přípravným duelem. (zdroj: zimbio.com)

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Mám rád moc Mora, strašně jsem si ho přál do Madridu, i Mahreze jako Alžířana k Zidanovy kterej ten původ má taky, tyhle tři varianty moc dobrý.

12players

Zidan je pro mě čistej potomek arískejch Peršanů. On v sobě má tu vznešenost, zatímco Mahrez je prostě jen Arab.

Bal-lack
Reklama
Reklama
Nejnovější články