Zpět na » Serie A » Pomůže ukončit nadvládu Staré dámy i Barcelona? Zájem o Dybalu trvá, ve hře je několik možností

Serie A - Pomůže ukončit nadvládu Staré dámy i Barcelona? Zájem o Dybalu trvá, ve hře je několik možností

Pomůže ukončit nadvládu Staré dámy i Barcelona? Zájem o Dybalu trvá, ve hře je několik možností © youtube.com - Paulo Dybala do Barcelony?

3

Líbilo se

05.08. - Oba milánské celky mohutně posilují a v nadcházející sezóně chtějí ukončit nadvládu Juventusu. K tomu by mohla pomoci i Barcelona, která hledá náhradu za Neymara a v tomto případě nadále usiluje o Paula Dybalu. Ve hře je několik možností případného přestupu.

Juventus chce Dybalu udržet za každou cenu, na druhou stranu ale tvrdí, že pokud nějaký hráč požádá o přestup, Stará dáma mu vyhoví.

Stalo se to tak v případě Leonarda Bonucciho či Daniho Alvese. A změnit názor může i argentinský útočník. Toho má údajně přemlouvat krajan Lionel Messi, jenž oroduje za Barcu, která v současné chvíli hledá náhradu za Neymara.

Katalánský velkoklub již jedná o nákupu Ousmana Dembélého, více se můžete dočíst zde. Ve hře je ale stále zisk Paula Dybaly. Případný přesun Argentince má několik možností.

Podle La Gazzetty dello Sport Barcelona nabízí 120 milionů eur plus bonusy v hodnotě dalších dvaceti milionů eur nebo 100 milionů eur plus Andrého Gomese a Rafinhu k tomu. Právě o Gomese se Juventus intenzivně zajímá, Dybalu ale pustit nechce.

Corriere dello Sport poté tvrdí, že Barcelona za Dybalu hodlá utratit 120 milionů eur nebo 90 milionů eur a Andrése Iniestu. Oba italské listy ale shodně dodávají, že Stará dáma udělá vše pro to, aby o svou hvězdu nepřišla.

Kam dál?

Více informací o Juventus FC naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Boca - 06.08. Odpovědět

Don Andres?Se pomátli už.Ikona klubu dohraje v klubu svého srdce a jestli ho vedení chce vytrejdov tak se dočista pomátli.

Boca
Kuzma - 05.08. Odpovědět

chtějí utratit Iniestu Smajlík 5

Kuzma

pokud by v tomto sci-fi přestupu byl zahrnutý iniesta tak mě jebne Smajlík 3 . Toho by snad vedení Barcy schopné nebylo.. Smajlík 7 . 100 plus gomes by byla dvojitá paráda Smajlík 2

Frenkie21

Dybala nemá takovou cenu. A Iniesta je opravdu Sci fi

FotbalFan

Nemá to jasné, ale z možných posil je dle mě nejlepší. A pokud podle spekulací je Coutinho za 120, Dembele za 100 tak Dybala cca 140, všechno jsou šílené cifry,které neodpovídají hodnotě..ale ted barca nic moc nenadělá, ani jeden nemá klauzuli a ani jeden tým nějak extra nepotřebuje prodávat ani se do toho dvakrát nepohrnou. 70plus gomes by bylo ještě v nějakých normálních mezích..ale to pochybuji

Frenkie21
COKO - 05.08. Odpovědět

Priznam se, že Dembeleho jsem moc neviděl, takže fakt nevím. Takže kdybych si mohl vybrat tak Dybalu, ten je na tom křídle rychly jako vítr a pěkně mrštný. Nevím jak Dembelé, ten podle všeho je i dost vysoký, nebo se pletu?

COKO

Ja bych právě uplne za každou cenu nenakupoval...

FotbalFan
hpmaro - 07.08. Odpovědět

:D ten kto povie že chce dybalu na krídle asi ho nikdy nevidel hrať Smajlík 2

hpmaro
Reklama
Související odkazy
Reklama
Nejnovější články