Zpět na » Serie A » Pohár UEFA bude pokračovat bez Italů

Serie A - Pohár UEFA bude pokračovat bez Italů

0

22.02. - Italské kluby v Poháru UEFA dohrály. Parma dnes podlehla portugalské Braze a v součtu dvou utkání svého soupeře nepřekonala. Livorno po domácí porážce od Espanyolu Barcelona nestačilo na svého protivníka ani na španělské půdě.

Parma - Sporting Braga 0:1 (89' Diego)

Parma podlehla svému portugalskému soupeři i domácí půdě a letošní ročník Poháru UEFA opouští. Dnes žlutomodří proti Braze dokonce nedokázali využít ani čtvrthodinové přesilovky. Hosté dohrávající bez vyloučeného Frechauta skórovali těsně před koncem zásluhou Diega.

Parma:
De Lucia; Ferronetti, Contini, Couto, Bocchetti; Pisanu, Grella (65' Dessena), Cigarini, Kutuzov (72' M. Rossi); Paponi (30' Gasbarroni), Muslimovic
Braga: Paulo Santos; Pedro Costa, Rodriguez, Carlos Fernandes, Ricardo Chaves; Frechaut, Gama, Joao Pinto (90' Joae Enrique), Wender (77' Castanheira), Ze Carlos (72' Diego)
Rozhodčí: Hrinak (Slovensko)

Espanyol - Livorno 2:0 (15' Lacruz, 49' Corominas)

S výhrou 2:1 v Livornu byl Espanyol v odvetě jasným favoritem. Do osmifinále Ĺ paněly nasměroval po rohovém kopu Pandianiho Lacruz již v 15. minutě. V úvodu druhé půle zvýšil na 2:0 Corominas s přispěním Morroneho teče. Od 78. minuty Livorno dohrávalo bez vyloučeného Cesara.

Espanyol: Iraizoz; David Garcia, Jauque, Lacruz, Chica; Rufete (62' Moha), Moises (54' Ito), Eduardo Costa, Corominas; Luis Garcia (73' Jonatas), Pandiani
Livorno: Amelia; Grandoni, Kuffour, Rezaei, Pfertzel; Filippini (55' Paulinho), Morrone, Passoni, Cesar; Fiore, Lucarelli
Rozhodčí: Allaerts (Belgie)