Zpět na » Serie A » AC dále zbrojí, dalším na řadě je Morata, poté i Sanches

Serie A - AC dále zbrojí, dalším na řadě je Morata, poté i Sanches

AC dále zbrojí, dalším na řadě je Morata, poté i Sanches © thesun.co.uk - Morata do AC?

1

Líbilo se

17.07. - AC Milán nakupuje skutečně neuvěřitelně. Nedávno získal Lucase Bigliu a Leonarda Bonucciho, nyní je na cestě Álvaro Morata. A z Bayernu Mnichov má poté dorazit i mladý portugalský záložník Renato Sanches. Za oba hráče by Rossoneri měli zaplatit až 120 milionů eur.

AC Milán letos nakupuje skutečně ve velkém. Teprve nedávno dorazili Leonardo Bonucci a Lucas Biglia, nyní ale do Milána mají připutovat další dvě zajímavá jména.

Generální ředitel Marco Fassone několikrát potvrdil, že do útoku chce získat jednoho z tria kanonýrů Andrea Belotti - Pierre-Emerick Aubameyang - Álvaro Morata.

A podle Gazzetty dello Sport má k Milánu nejblíže posledně jmenovaný. Álvaro Morata byl blízko k přestupu do Anglie, nyní se ale zdá, že se po roce vrátí do Serie A.

Real Madrid požaduje za španělského útočníka 90 milionů eur, AC dosud nabídlo 70. A Moratovi nabízí gáži 10 milionů eur ročně. Útočník navíc nedávno vyměnil agenta, který je příchodu do Itálie nakloněn, a tak všechny okolnosti nahrávají tomu, že Morata znovu zamíří na Apeninský poloostrov.

K tomu chce AC získat i mladého portugalského záložníka ve službách Bayernu Mnichov Renata Sanchese. Brzy jednadvacetiletý Sanches má do Milána odejít na dvouleté hostování, součástí kontraktu bude i výkupní klauzule.

Za hostování by AC mělo zaplatit 7 milionů eur, případné odkoupení hráče vyjde italský celek na dalších 40 milionů eur. Za oba hráče by tak AC mělo vynaložit minimálně 117 milionů eur.

Kam dál?

Více informací o Real Madrid CF naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články