Zpět na » Serie A » Darmiana Mourinho pustit nechce, vzdá se ale kvůli Perišičovi Martiala?

Serie A - Darmiana Mourinho pustit nechce, vzdá se ale kvůli Perišičovi Martiala?

Darmiana Mourinho pustit nechce, vzdá se ale kvůli Perišičovi Martiala? © mirror.co.uk - Anthony Martial výměnou za Ivana Perišiče?

0

Líbilo se

15.07. - Inter Milán stále drží Ivana Perišiče, i když přesun na Old Trafford je čím dál pravděpodobnější. Italský celek ovšem několik nabídek odmítl, Manchester zase nechtěl pustit Mattea Darmiana. Nyní Nerazzurri přišli s další nabídkou. Na Apeninský poloostrov má zamířit Anthony Martial.

Inter už několik nabídek za Ivana Perišiče odmítl, jednu takovou ovšem zavrhl i sám Manchester United. Inter si za Perišiče představoval finanční i hráčskou kompenzaci, opačným směrem měl putovat Matteo Darmian.

To ale odmítl portugalský manažer José Mourinho, který se nechce italského beka vzdát. Nyní tak Nerazzurri přišli s další nabídkou.

Pokud Rudí ďáblové skutečně chtějí chorvatského středopolaře získat, budou muset do Itálie poslat Anthonyho Martiala. Hovoří se především o ročním hostování s případnou opcí na trvalý přestup, Inter by ale bral raději 20 milionů eur a Martiala natrvalo.

Je ale otázkou, zda Manchester United bude chtít jednadvacetiletého útočníka obětovat za Perišiče, kterému je o sedm let více.

Kam dál?

Více informací o Inter Milán naleznete zde.

Více informací o Manchester United naleznete zde.

Tomáš Dvořák / FotbalPortal.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
kuzma - 16.07. Odpovědět

Tak to ani náhodou ! Co tam šňůrou ?

kuzma
Reklama
Reklama
Nejnovější články